Idea „Z serca do serca”

Idea Oriflame z serca do serca

Idea „Z serca do serca” polega na prowadzeniu otwartych i szczerych rozmów między przyjaciółmi na temat wszystkiego, co nas w danej chwili dotyczy. Chodzi o wzajemne wsparcie, wzbudzanie zaufania, dzielenie się pomysłami, znajdowanie rozwiązań i wspólną zabawę. Chodzi o to, by nie bać się dzielić swoimi najgłębszymi emocjami, najskrytszymi myślami i największymi marzeniami. To właśnie robimy i będziemy nadal zachęcać do tego naszą społeczność, ponieważ razem możemy rozwiązywać nawet największe wyzwania oraz znaleźć kierunek, entuzjazm i nadzieję na przyszłość.

(więcej…)

Jak zapraszać do Oriflame on-line?

Kobieta przy komputerze online przy biurku

W tym wpisie przybliżę Ci metody rekrutacji nowych osób do Oriflame z wykorzystaniem Internetu. Świat online oferuje nieograniczone możliwości docierania do wielu ludzi potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Dowiedz się, jak korzystać z blogów, forów i mediów społecznościowych do poszukiwania, rekrutowania i budowania własnego zaangażowanego zespołu konsultantów Oriflame.

(więcej…)

Dlaczego warto zostać klubowiczem Oriflame?

Dlaczego warto dołączyć do klubu oriflame

Dostęp do najlepszej jakości szwedzkich kosmetyków.

Mając ponad 50 letnie doświadczenie w pielęgnacji cery, Oriflame wie, jak najlepiej połączyć mądrość płynącą z natury z najnowszymi odkryciami nauki. W portfolio firmy jest około 1000 produktów począwszy od ekskluzywnych do tych o bardzo umiarkowanych cenach. Posiadamy kosmetyki z różnych kategorii. Kosmetyki do pielęgnacji cery – mleczka, toniki, maseczki, kremy nawilżające, odżywcze, ochronne i odmładzające. Kosmetyki kolorowe – pomadki, tusze do rzęs, cienie do powiek, lakiery do paznokci i inne produkty do makijażu.

(więcej…)

Jak zamówić katalog w Oriflame? Różne sposoby

Katalogi Oriflame w pakiecie 10 sztuk
Katalogi w Oriflame są dostępne również w pakietach

Głównym narzędziem pracy w Oriflame jest oczywiście katalog, to tak naprawdę witryna sklepowa każdego konsultanta. Jak go zamówić, jak otrzymać katalog po dołączeniu do Oriflame?

Każda osoba, która zarejestruje się w klubie Oriflame za pośrednictwem strony oristyl.pl otrzyma ode mnie bezpłatny katalog. Wyślę Ci go po prostu listem priorytetowym tak aby było szybciej. Ważne jest abyś podała podczas rejestracji swój prawidłowy adres zamieszkania. Do katalogu dołączam też zazwyczaj 2-3 próbki maseczek pielęgnacyjnych abyś jeszcze przed złożeniem zamówienia mogła wypróbować na własnej skórze nasze produkty i przekonać się o ich świetnej jakości.

(więcej…)

Program Bonus dla Urody w Oriflame

Bonus dla urody - program lojalnościowy w Oriflame
Przykładowe nagrody z poziomu Brąz

Firma Oriflame przygotowuje specjalne programy motywacyjne nie tylko dla nowych konsultantów, ale również dla tych, którzy są w klubie już od jakiegoś czasu. Takim właśnie programem jest „Bonus dla Urody”. W tym artykule dowiesz się dokładnie na czym on polega i jakiej wartości nagrody możesz zdobyć.

(więcej…)