Wellbiotyk – naturalny probiotyk na jelita

Naturalny probiotyk na poprawę pracy jelit

Problemy trawienne często uniemożliwiają nam cieszenie się życiem i osiągnięcie pełnego potencjału. Ale jest na to sposób. Nieprzyjemne objawy ze strony układu pokarmowego są często oznaką braku równowagi mikrobiomu jelitowego. Nasz suplement diety Wellness by Oriflame WellBiotyk L. plantarum 299V™ zawiera szczep L. Plantarum 299V™. Jest to jeden z najlepiej przebadanych probiotyków, który pomaga przywrócić równowagę mikroflorze jelitowej oraz poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

(więcej…)

Odkryj bogactwo WellnessPack by Oriflame

Suplementy diety WellnessPack OriflameProdukty wellness mówiąc najprościej odpowiedzialne są za uzupełnianie potrzeb żywieniowych naszego organizmu. Przebadane klinicznie suplementy diety Oriflame WellnessPack dostarczają organizmowi niezbędne składniki odżywcze w wyniku czego skutecznie hamowany jest rozwój schorzeń wynikający z ich niedoboru. Suplementacja stanowi dzisiaj istotny element postępowania w przypadku zwiększenia zapotrzebowania organizmu na substancje odżywcze np. w celu zapobiegania chorobom i schorzeniom. (więcej…)

Oriflame to nie tylko markowe kosmetyki

Zestaw mieszanek ziołowych Oriflame Botanical InfusionNie każdy wie, że poza kosmetykami firma Oriflame zajmuje się także produkcją i dystrybucją produktów Wellness. Wellness to synonim zdrowia, w jego skład wchodzą np. odżywcze zupy i koktajle Natural Balance wspomagające odchudzanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Ostatnio do oferty firmy dołączyły dwie mieszanki ziołowe, pierwsza z nich o działaniu relaksacyjnym a druga energetyzującym. Zioła od wieków stosowane są w różnych zakątkach świata jako naturalne leki regulujące prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

(więcej…)