Pielęgnacja wrażliwej skóry z NovAge SkinRelief

Oriflame NovAge Skinrelief - pielęgnacja skóry wrażliwej
Produkty z serii Oriflame NovAge Skinrelief

Seria NovAge SkinRelief dedykowana jest dla osób z wrażliwą skórą, które borykają się z problemem atopii i podrażnionej skóry. Najnowsze badania pokazują, że około 50% kobiet powyżej 30 roku życia ma problem z wrażliwością skóry.

Skóra wrażliwa często ma tendencję do przesuszania się. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim dlatego, że żyjemy w dość intensywnych i dynamicznych czasach. Stres, choroby, nieodpowiednia dieta, zanieczyszczenie środowiska mają negatywny wpływ na cerę.

(więcej…)

Oriflame NovAge Brilliance na przebarwienia

NovAge Brilliance - zestaw pielęgnacyjny na problemy skórne - plamy i przebarwienia.
Zestaw produktów z serii NovAge Brilliance

Z tego wpisu dowiesz się jakie korzyści wynikają ze stosowania produktów pielęgnacyjnych z nowej kolekcji Oriflame – NovAge Brilliance.

Niewątpliwie kolekcja Brilliance dedykowana jest przede wszystkich dla osób, które borykają się z problemem szeroko pojętej hiperpigmentacji. Jest to zestaw, który skutecznie wydobędzie świetliste piękno i młodzieńczy blask Twojej skóry. Równolegle rozprawisz się z przebarwieniami różnego pochodzenia.

(więcej…)

Optimals Even Out na przebarwienia

Optimals Even Out - nowa linia produktów Oriflame
Produkty z nowej linii Optimals Even Out na przebarwienia skórne

Gdy Twoim problemem są przebarwienia i nadmierna pigmentacja, podaruj skórze zbilansowane odżywianie, by odzyskała jednolity, promienny koloryt.

Seria Oriflame Optimals Even Out została opracowana z zachowaniem równowagi składników odżywczych, technologii pochodzenia naturalnego oraz ochrony przed zanieczyszczeniami, by zmniejszać przebarwienia skóry, zapobiegać pojawianiu się nowych zmian w przyszłości i wyrównać koloryt cery, nadając jej świeży wygląd.

(więcej…)

3 przydatne narzędzia do pielęgnacji skóry

Narzędzia do pielęgnacji skóry Oriflame SkinPro
Narzędzia do pielęgnacji skóry z serii SkinPro

Dawno minęły czasy, gdy zaawansowana pielęgnacja skóry kojarzyła się wielu kobietom tylko z niepotrzebną fanaberią. Dzisiejsze rytuały domowej pielęgnacji skóry ewoluowały, a metody pielęgnacji na poziomie spa są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego warto dodać narzędzia pielęgnacyjne do swojej rutyny!

(więcej…)

Jak poprawić elastyczność skóry?

Pielęgnacja skóry przed lustrem - przywracanie jej elastyczności

Jaki jest najlepszy sposób na uzyskanie promiennej, jędrnej i gładkiej skóry, która kojarzy się nam z młodzieńczym pięknem? Tak naprawdę wszystko zaczyna się od przywrócenia jej odpowiedniej elastyczności!

Elastyczność skóry odnosi się do zdolności skóry do powrotu do pierwotnego kształtu po rozciągnięciu lub pociągnięciu, podobnie jak w przypadku zupełnie nowej gumki, która została rozciągnięta i może szybko powrócić do swojego pierwotnego kształtu. Możesz sprawdzić elastyczność swojej skóry, szczypiąc policzki – czy odskakują od razu, czy może trochę potrwać, zanim wrócą do normy? W skórze znajdują się dwa kluczowe białka błonnika odpowiedzialne za utrzymanie jędrności i elastyczności skóry: kolagen (który przyczynia się do utrzymania elastyczności i jędrności skóry) oraz elastyna (która nadaje skórze elastyczność). Ten wpływowy duet może być postrzegany jako „strażnicy” młodzieńczego wyglądu i ma kluczowe znaczenie dla zachowania struktury skóry.

(więcej…)