Narzędzia do pielęgnacji skóry Oriflame SkinPro
Narzędzia do pielęgnacji skóry z serii SkinPro

Dawno minęły czasy, gdy zaawansowana pielęgnacja skóry kojarzyła się wielu kobietom tylko z niepotrzebną fanaberią. Dzisiejsze rytuały domowej pielęgnacji skóry ewoluowały, a metody pielęgnacji na poziomie spa są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego warto dodać narzędzia pielęgnacyjne do swojej rutyny!

Dzięki szpatułce do pielęgnacji skóry zużyjesz mniej produktu

Twoje ulubione produkty pielęgnacyjne bywają na pewno bardzo kosztowne. Po co więc je niepotrzebnie marnować? Dzięki poręcznym akcesoriom łazienkowym sprawisz, że nie zmarnujesz ani jednej kropli cennego serum, a także zapewnisz bardziej jednolitą aplikację.

Szpatułką nabierzesz odpowiednią ilość kremu do twarzy np. bestsellerowy krem przeciwzmarszczkowy Diamond Cellular, a szczoteczką równomiernie go rozprowadzisz nie przegapiając żadnego miejsca.

Szpatułka skin pro do nakładania serum
Szpatułka do nakładania serum

Narzędzia do pielęgnacji z serii Oriflame Skin Pro

Jak we wszystkim w życiu, odpowiednie narzędzia są niezbędne do osiągnięcia sukcesu – to samo dotyczy rutynowej pielęgnacji skóry. Twoja rutyna powinna sprawić, że wyglądasz i czujesz się jak na szczycie świata, a jeśli nie – cóż, czy możemy zaryzykować przypuszczenie, że nie wypróbowałaś jeszcze narzędzi do pielęgnacji cery?

Narzędzia do pielęgnacji twarzy z serii SkinPro pozwalają doświadczyć sztuki nakładania produktów pielęgnacyjnych jak ekspert. W przeszłości mogłaś uważać rutynę pielęgnacji za kolejną rzecz, którą należy odhaczyć na liście rzeczy do zrobienia – ale dzięki odpowiednim narzędziom możesz przekształcić swoją rutynę w luksusowe doświadczenie, które polega wyłącznie na rozpieszczaniu Twojej skóry tak jak na to zasługuje.

Soniczna szczoteczka do twarzy Skin pro - zaawansowane narzędzie no pielęgnacji skóry twarzy
Soniczna szczoteczka do twarzy SkinPro z wymiennymi końcówkami

Zasługujesz na wyjątkowe traktowanie

Niewiele rzeczy jest tak przyjemnych, jak powrót do domu po długim tygodniu zobowiązań, ze świadomością, że teraz masz już czas wyłącznie dla siebie. A czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie randki (z samym sobą) niż luksusowy zabieg na twarz, który dorównuje temu ze spa?

Dodanie odpowiednich narzędzi ułatwiających pielęgnację do codziennej rutyny zapewnia maksymalne wykorzystanie sesji rozpieszczania. Zanurz się w odświeżająco chłodzącym uczuciu nakładania produktu pod oczy za pomocą wałka do oczu, ponieważ działa on magicznie na zmęczone oczy.

Pozbądź się zmartwień, fachowo nakładając najbardziej kojącą maskę na twarz za pomocą szpatułki, zamiast uderzać ją palcami. Lub pozwól się przenieść w odległe miejsca, siedząc na sofie w niezwykle kojącej i nawilżającej maseczce do twarzy NovAge. Naprawdę tak niewiele trzeba żeby zyskać tak wiele.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *