Profesjonalne pędzle do makijażu The One

Oriflame The One - pędzle do makijażu - 6 sztuk
Profesjonalne pędzle do makijażu z linii The One

Niezbędne do profesjonalnego wykonania makijażu pędzle Oriflame The One wykonane są z najwyższej jakości gęstego włosia. Zastosowano w nich zaawansowaną technologię MultiFiber. Pędzle wyróżnia duża efektywność, precyzja aplikacji kosmetyków oraz funkcjonalność. Ich uchwyty zostały wykonane z drewna z certyfikowanych, zrównoważonych zasobów. Fajne jest to, że na uchwytach tych dokładnie napisano jakie jest przeznaczenie konkretnego pędzla.

(więcej…)

Pielęgnacja wrażliwej skóry z NovAge SkinRelief

Oriflame NovAge Skinrelief - pielęgnacja skóry wrażliwej
Produkty z serii Oriflame NovAge Skinrelief

Seria NovAge SkinRelief dedykowana jest dla osób z wrażliwą skórą, które borykają się z problemem atopii i podrażnionej skóry. Najnowsze badania pokazują, że około 50% kobiet powyżej 30 roku życia ma problem z wrażliwością skóry.

Skóra wrażliwa często ma tendencję do przesuszania się. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim dlatego, że żyjemy w dość intensywnych i dynamicznych czasach. Stres, choroby, nieodpowiednia dieta, zanieczyszczenie środowiska mają negatywny wpływ na cerę.

(więcej…)

Oriflame NovAge Brilliance na przebarwienia

NovAge Brilliance - zestaw pielęgnacyjny na problemy skórne - plamy i przebarwienia.
Zestaw produktów z serii NovAge Brilliance

Z tego wpisu dowiesz się jakie korzyści wynikają ze stosowania produktów pielęgnacyjnych z nowej kolekcji Oriflame – NovAge Brilliance.

Niewątpliwie kolekcja Brilliance dedykowana jest przede wszystkich dla osób, które borykają się z problemem szeroko pojętej hiperpigmentacji. Jest to zestaw, który skutecznie wydobędzie świetliste piękno i młodzieńczy blask Twojej skóry. Równolegle rozprawisz się z przebarwieniami różnego pochodzenia.

(więcej…)