Jakie są metody płatności?

Szybkie płatności PayU

Płatności PayU są bardzo wygodną formą przelewu. Wpłata pojawia się w ciągu kilku minut co sprzyja szybkiej realizacji zamówienia.

Płatność kartą płatniczą

Podczas finalizacji zakupów należy podać dane ze swojej karty płatniczej (debetowej lub kredytowej).

Pobranie

Płatności dokonujemy w momencie odbierania przesyłki od kuriera. Realizacja zamówienia trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Koszty i metody dostawy

Miejsce dostawyOpłata wysyłkowaProdukt promocyjny
zamiast opłaty
 Filia 5,90 PLN 11,90 PLN
 Biura regionalne 8,90 PLN 13,90 PLN
 Kioski RUCHU 9,90 PLN 13,90 PLN
 Paczkomaty InPost 10,90 PLN 15,90 PLN
 Adres domowy  13,90 PLN  17,90 PLN
 Adres domowy za pobraniem 14,50 PLN 17,90 PLN
 Zamówienie grupowe 19,90 PLN 2 x 13,90 PLN

Realizacja zamówienia

Czas dostarczenia przesyłki na adres domowy, do paczkomatów InPost i kiosków RUCHU wynosi ok. 2-3 dni robocze od momentu przyjęcia zamówienia. Jeśli chodzi o biura regionalne oraz filie Oriflame odbiór uzależniony jest od indywidualnego harmonogramu dostaw.

Zwrot zakupu i środków – reklamacje

Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia odebrania zakupionego towaru. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia (inna niż przewoźnik) i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży nie przysługuje klientowi będącemu konsumentem w odniesieniu do umów, w których towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu,  której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie po dostarczeniu zostało otwarte przez Klienta.
Prawo odstąpienia od umowy realizowane jest poprzez kontakt ze sprzedającym, którym jest: Oriflame Poland Sp. z o.o., ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa, e-mail poczta@oriflame.com; tel. 22 30 77 800.
O swojej decyzji muszą nas Państwo poinformować w drodze jednoznacznego oświadczenia przesłanego na nasz adres pocztą lub drogą elektroniczną. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Jeżeli skorzystają Państwo z przysługującego Wam prawa, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa wysłali Państwo przed upływem terminu do odstąpienia.

Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu otrzymanych płatności od kupującego (konsumenta) w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu.