1. Wyglądaj świetnie i przyciągaj spojrzenia!

Będąc konsultantką Oriflame zadbasz nie tylko o swój wygląd zewnętrzny, ale też wewnętrzny. Produkty kosmetyczne oraz modne akcesoria modowe pozwolą Ci zaskoczyć i zwrócić uwagę kobiet i mężczyzn. Natomiast prozdrowotne suplementy diety Wellness sprawią, że nigdy nie zabraknie Ci energii i pozytywnego nastawienia do życia. Zyskasz natychmiastowy dostęp do świetnej jakości produktów pielęgnacyjnych, makijażowych, zapachów, produktów Wellness oraz modnych akcesoriów na każdą porę roku.  Firma oferuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Co trzy tygodnie pojawia się nowy katalog pełen fantastycznych ofert. Jednak kosmetyki do ciała i makijażu to nie wszystko, dzięki Oriflame będziesz na bieżąco także w świecie mody, weźmiesz udział w darmowych szkoleniach, nauczysz się jak dbać o piękny wygląd.

2. Przestań marzyć i zacznij zarabiać pieniądze!

W Oriflame zarobisz pieniądze już od pierwszego dnia współpracy. Katalog wyślemy natychmiast na Twój adres domowy, możesz go pokazać rodzinie, znajomym i od razu skompletować swoje pierwsze zamówienie. Produkty dla siebie i najbliższych kupisz taniej o 20%. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o możliwościach zarabiania w Oriflame przejdź na stronę Ile zarabia konsultantka Oriflame? Sprawdź możliwości! . Pamiętaj: dzięki Oriflame zarabiasz dzisiaj i spełniasz swoje marzenia jutro.

3. Baw się doskonale i zyskaj nowe znajomości!

Dzięki Oriflame spotkasz ciekawych ludzi i zawrzesz nowe przyjaźnie. Korzystając z oferowanych przez firmę szkoleń biznesowych i kosmetycznych rozwiniesz się osobiście i zawodowo. Twoja praca zostanie nagrodzona bonusami. Będziesz mogła zbudować swój własny mini klub Oriflame i współpracować w gronie najbliższych Ci osób.

Wpisowe 6,90 zł zapłacimy za Ciebie!

Standardowe wpisowe dla nowej konsultantki Oriflame wynosi 6,90 zł. Jest ono doliczane automatycznie do pierwszego zamówienia. Samo wypełnienie formularza rejestracyjnego nie wiąże się natomiast z żadnymi kosztami.

Gwarantujemy Ci zwrot wpisowego jeśli dołączysz do naszej grupy i zamówisz dosłownie cokolwiek! Nie bierzemy pod uwagę wielkości Twojego zamówienia. Po prostu podasz nam numer konta i otrzymasz zwrot. Zależy nam na budowaniu wzajemnych relacji opartych na zaufaniu i szacunku.

Razem z katalogiem otrzymasz gratis 5 próbek

Próbki perfum i wód toaletowych są sprzedawane standardowo w cenie 0,50 zł od sztuki. W podobnej cenie sprzedawane są również próbki kremów pielęgnacyjnych.

Abyś od razu mogła wypróbować najbardziej popularne produkty z portfolio firmy wyślemy Ci razem z katalogiem 5 próbek. Dokładnie będą to 2 próbki maseczek pielęgnacyjnych oraz 3 próbki perfum z najnowszej kolekcji Oriflame.

Próbki perfum i kremów Oriflame dla nowej konsultantki
Próbki perfum i kremów dla nowej konsultantki

Jesteśmy przekonani, że produkty spełnią Twoje oczekiwania i zamówisz je z 20% rabatem korzystając już ze swojego konta klubowego.

Pamiętaj, że do swojego pierwszego zamówienia możesz dodatkowo dodać atrakcyjny zestaw 10 próbek kremów pielęgnacyjnych oraz 10 próbek wód toaletowych za jedyne 2 zł! To taka specjalna promocja dla nowych konsultantek.

Nie zamawiasz jeśli nie potrzebujesz!

W Internecie krążą mylne opinie jakoby w Oriflame był obowiązek regularnego składania zamówień w każdym katalogu. Absolutnie nie ma takiego przymusu. W naszej grupie jest większość osób, które składają zamówienia od czasu do czasu, wtedy kiedy akurat mają taką potrzebę.

Tylko od Ciebie zależeć będzie czy w danym katalogu cokolwiek zamówisz. Za nieregularne zamówienia firma nie nalicza żadnych dodatkowych opłat.

Już nie musisz biegać z katalogiem!

W Oriflame możesz mieć katalog dosłownie pod ręką – na swoim telefonie. Wygodnie prześlesz go do wszystkich zainteresowanych produktami. To jak daleko mieszkają zupełnie traci znaczenie.

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie na kanapie, uruchamiasz aplikację i po prostu wysyłasz link do katalogu swoim znajomym. Po kilku godzinach zamówienia zaczynają spływać do Ciebie same. Nie musisz nawet wychodzić z domu. To mega udogodnienie dla wszystkich, którzy mają znajomych porozsiewanych po całej Polsce.

Aplikacja Oriflame do zamawiania i udostępniania katalogu - Business app
Aplikacja Oriflame do zamawiania i udostępniania katalogu

Czy wyobrażasz sobie życie bez telefonu? Tak naprawdę młode pokolenie zupełnie nie wie jak to jest. W Oriflame lubimy nowinki techniczne, idziemy z duchem czasu, zawsze wychodzimy na przeciw naszym klubowiczom.

Ilu znajomych masz na Messengerze czy WhatsAppie? Podejrzewam, że można ich liczyć w setkach. Każdej z tych osób możesz zaproponować przejrzenie aktualnego katalogu w wersji on-line.

Pomyśl ile zamówień w taki sposób zbierzesz? 5, 10, a może 50? Jeśli do każdej wiadomości dołożysz coś od siebie zamówień będzie jeszcze więcej.

Jak zostać konsultantką Oriflame?

Jeśli chcesz zostać konsultantką Oriflame wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny znajdujący się na podstronie Rejestracja w Oriflame. Po otrzymaniu danych z formularza zarejestruję Cię w systemie, następnie wyślę wiadomość powitalną z danymi do zalogowania się (numer członkowski i hasło) oraz krótką instrukcją. Swoje pierwsze zamówienie będziesz mogła złożyć od razu, korzystając z katalogu internetowego.

Rejestracja w Klubie Oriflame jest bezpłatna, wpisowe doliczane jest dopiero do pierwszego zamówienia. Jeśli od momentu rejestracji w przeciągu dwóch następujących po sobie katalogów nic nie kupisz będzie to dla nas informacja, że się rozmyśliłaś i nie chcesz z nami współpracować. Naturalnie nie zostaniesz wtedy obciążona żadnymi kosztami.

Jeśli jednak zdecydujesz się złożyć zamówienie Twoje konto będzie aktywne przez okrągły rok.

Program Witamy dla Konsultantki Oriflame w 2023 roku

Nagrody w aktualnym programie powitalnym Oriflame

Każdy nowy członek klubu Oriflame bierze udział w programie powitalnym. Jego zasady są bardzo proste. Jeśli w pierwszym katalogu aktywności zrobisz zamówienie za minimum 50 punktów (ok. 180zł) to poza zarobkiem 20% będziesz mogła w następnym katalogu wybrać dla siebie dowolny produkt w kwocie do 50 zł.

Jeśli również w drugim katalogu aktywności zrobisz zamówienie na 50 PC to w kolejnym będziesz mogła wybrać jeden lub dwa produkty z katalogu o łącznej wartości do 100 zł.

W trzecim, ostatnim kroku programu powitalnego po spełnieniu warunków możesz wybrać aż 3 produkty z katalogu o łącznej wartości nieprzekraczającej 150 zł.


Program powitalny składa się z 3 kroków, łącznie możesz zdobyć aż 6 nagród, które sama sobie wybierzesz.

Nowa konsultantka otrzyma także darmowy dostęp do filmów szkoleniowych o tematyce kosmetycznej, a także będzie mogła wziąć udział w szkoleniu kosmetycznym czy pokazie makijażu online, siedząc wygodnie przed komputerem.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mam obowiązek składania zamówień w każdym katalogu?

W firmie Oriflame nie ma obowiązku składania zamówień w każdym katalogu. Co więcej, sporadyczne składanie zamówień jest dla nas zupełnie naturalne i nie wiąże się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami typu dodatkowe opłaty. Po złożeniu pierwszego zamówienia system utrzymuje aktywne konto przez cały rok i tylko od nas zależy kiedy zdecydujemy się złożyć kolejne.

Firma nie wymaga również żadnej minimalnej kwoty zakupów. Przyznany rabat jest zawsze stały i wynosi 20%.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Jest na to kilka sposobów:

  • na komputerze logując się na swoje konto i przechodząc do zakładki „Złóż zamówienie”, w odpowiednie pola wpisujemy kody produktów, które chcemy zakupić,
  • na urządzeniu mobilnym typu telefon czy tablet korzystając z udostępnionej przez firmę aplikacji mobilnej,
  • telefonicznie dzwoniąc do działu obsługi i podając kody produktów

Każdej osobie zarejestrowanej w mojej strukturze udostępniam dokładny film instruktażowy odnośnie procesu składania zamówienia.

W jakim czasie otrzymam zamówione kosmetyki?

Dostawa kurierem jest realizowana w ciągu 2, maksymalnie 3 dni roboczych. Zawsze są dwie próby dostarczenia na wypadek gdyby akurat nie było nas w domu.

Jakie są alternatywne miejsca dostaw?

Firma wyszła na przeciw potrzeb klientów i umożliwiła dostawę paczki do najbliższego paczkomatu Inpost lub kiosku Ruchu. Jest to bardzo wygodne dla osób zmotoryzowanych, których zazwyczaj nie ma w domu. Paczka czeka na odbiór zazwyczaj 2 lub 3 dni.

Jakie są koszty dostawy?

Przy dużych zamówieniach (powyżej ok. 350 zł) dostawa paczki zawsze jest darmowa. Niezależnie od tego czy płacimy z góry czy kupujemy za pobraniem z opcją płatności przy odbiorze.

W przypadku mniejszych zamówień koszty dostaw wahają się od 9,90 zł do 15,90 zł w zależności od tego gdzie dostarczana jest paczka (studio Oriflame, adres domowy, kiosk ruchu czy paczkomat).

Aby nie ponosić kosztów dostaw w przypadku małych zamówień można wybrać tzw. produkt zwalniający z opłaty za przesyłkę. Zazwyczaj dostępne są 4 produkty do wyboru.

Czy jest możliwość odroczenia płatności za zamówione produkty?

Naturalnie w Oriflame jest możliwość odroczenia płatności do 14 dni od momentu dostawy paczki. Wiąże się to z dodatkowymi wymaganiami formalnymi. Należy odesłać do firmy podpisany „Wniosek o przyjęcie do Klubu Oriflame” wraz z kserokopią dokumentu potwierdzającego dane osobowe. Tym dodatkowym dokumentem może być np. ksero faktury za telefon, prąd czy telewizję. Firma nie wymaga kserokopii dowodu osobistego.

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredyt jest przyznawany na czas nieokreślony.

Ile mogę zarobić?

To ile zarobisz zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania. Rozprowadzając produkty wśród znajomych zarobisz do kilkuset złotych na katalog. Np. jeśli rozprowadzisz produkty o wartości 500 zł zarobisz 100 zł.

Jak zaczniesz budować swoją grupę Twoje zarobki wzrosną nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Więcej na temat zarabiania przeczytasz na podstronie: „Ile zarabia konsultantka Oriflame? Sprawdź możliwości!

Czy możliwy jest zwrot zamówionych produktów?

Każdy zakupiony w firmie produkt można zwrócić w ciągu 30 dni w ramach Unikalnej Gwarancji Satysfakcji. Nie wymagane jest nawet podanie przyczyny zwrotu.

Zwracany produkt odsyłamy do Warszawy wraz z odpowiednio wypełnionym drukiem reklamacyjnym. Jak produkt dotrze pieniądze zwracane są na konto konsultanta.

Czy można bez żadnych konsekwencji zrezygnować z bycia konsultantką?

Rejestracja w Klubie Oriflame do niczego nas nie zobowiązuje. Można w każdej chwili przestać robić zamówienia co jest równoznaczne z rezygnacją. Rezygnacja nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Konsultantka Oriflame – dodatkowe informacje techniczne

  • aby zapisać się do klubu Oriflame wystarczy mieć ukończone 16 lat, jeśli jesteś osobą niepełnoletnią będziemy potrzebować zgody Twoich rodziców,
  • w Oriflame zarabiasz 20% na każdym sprzedanym produkcie (np. sprzedając produkt z katalogu za 100 zł zarabiasz 20 zł), czym więcej produktów sprzedasz tym więcej zarobisz, ale to nie wszystko, po więcej informacji kliknij tutuj,
  • bycie konsultantką poza opłatą wpisową (6,90 zł) nic nie kosztuje, w każdej chwili można zrezygnować bez jakichkolwiek konsekwencji,
  • kosmetyki można zamawiać za pośrednictwem strony internetowej www.oriflame.pl (logując się na swoje konto) lub za pomocą aplikacji na telefon.
  • zamówione produkty można odbierać w placówkach Oriflame, w paczkomatach lub wysyłać na adres domowy, koszt dostawy przy zamówieniu na kwotę powyżej 100 PC wynosi 0 zł, natomiast poniżej 100 PC – 15,90 zł (przy zamówieniu na adres domowy) lub 11,90 zł (jeśli odbieramy produkt w paczkomacie),
  • istnieje możliwość skorzystania z 14 dniowego terminu płatności (jeśli został wypełniony wniosek o wstąpienie do Klubu Oriflame w formie papierowej),
  • na realizację zamówienia czeka się maksymalnie 2-3 dni robocze.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się ze mną korzystając z różnych opcji na stronie Kontakt lub zadzwoń pod numer 508 596 217. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, a także udzielę cennych wskazówek jak działać skutecznie aby razem z Oriflame uzyskać niezależność finansową.

Zacznij już dziś swoją przygodę z firmą, bycie konsultantką Oriflame daje duże możliwości rozwoju w różnych dziedzinach życia. Zachęcam i zapraszam 🙂