Dlaczego warto dołączyć do klubu oriflame

Dostęp do najlepszej jakości szwedzkich kosmetyków.

Mając ponad 50 letnie doświadczenie w pielęgnacji cery, Oriflame wie, jak najlepiej połączyć mądrość płynącą z natury z najnowszymi odkryciami nauki. W portfolio firmy jest około 1000 produktów począwszy od ekskluzywnych do tych o bardzo umiarkowanych cenach. Posiadamy kosmetyki z różnych kategorii. Kosmetyki do pielęgnacji cery – mleczka, toniki, maseczki, kremy nawilżające, odżywcze, ochronne i odmładzające. Kosmetyki kolorowe – pomadki, tusze do rzęs, cienie do powiek, lakiery do paznokci i inne produkty do makijażu.

Dlaczego warto założyć sobie konto w Oriflame

Katalogi Oriflame prezentują najnowsze odkrycia kosmetyczne i trendy modowe. Są pełne atrakcyjnych ofert, co ułatwia sprzedaż i polecanie produktów rodzinie i znajomym.

Paniom i Panom proponujemy piękne zapachy opracowywane wspólnie z najlepszymi francuskimi perfumiarzami. Dla każdego i w każdym wieku Oriflame przygotowało produkty toaletowe czyli kosmetyki do higieny, pielęgnacji ciała i włosów. Mamy też w ofercie eleganckie torebki, modną biżuterię i akcesoria typowo kosmetyczne.

Osobną kategorią jest wellness. Wellness to połączenie zdrowego odżywiania ze zdrowym stylem życia.

Nasze produkty z tej kategorii to wysokiej jakości witaminy, minerały, suplementy diety wellnesspack oraz odchudzająco odżywcze koktajle i batony proteinowe. Dzięki nim ludzie tracą zbędne kilogramy a jednocześnie odzyskują dobre samopoczucie i mają więcej energii.

Receptury produktów wellness opracowali szwedzcy lekarze i eksperci w dziedzinie dietetyki.

Możliwość zarabiania pieniędzy przez sprzedaż oraz rekrutację Klubowiczów i Liderów.

Zostanie konsultantką Oriflame zapewnia możliwości zarobkowe od pierwszego dnia współpracy praktycznie bez żadnego ryzyka. Sprzedajemy produkty kosmetyczne oraz Wellness milionom ludzi na całym świecie.

Posiadamy nowoczesny system zamawiania, dostaw i płatności. Działając aktywnie możesz dużo zarobić bo Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od Twojego zaangażowania, a nie tylko stażu w firmie. Sama decydujesz co chcesz osiągnąć.

Pokazując katalog rodzinie, przyjaciołom i znajomym możesz dzielić się z nimi naszymi fantastycznymi produktami i przyjmować od nich zamówienia. Zamawiając po cenach hurtowych a sprzedając po cenach katalogowych zarabiasz 20%.

Możesz budować własną grupę konsultantów i w ten sposób bardzo zwiększyć wielkość osiąganych dochodów. Wielkość bonusu uzależniona jest od ilości punktów premiowych wypracowanych przez Ciebie oraz przez całą Twoją grupę.

Poznawanie nowych ludzi i dobra zabawa!

Wiadomo, że pieniądze w życiu to nie wszystko, równie ważne są dobre relacje z innymi ludźmi i wspólna zabawa. W Oriflame odnosisz własne osobiste sukcesy pomagając innym ludziom spełniać ich marzenia. Wspólnie się bawicie, razem pracujecie nad budowaniem swoich biznesów i zyskujecie nowe umiejętności. Liczne szkolenia i warsztaty pozwolą Ci się stać lepszym człowiekiem i prowadzić taki styl życia jaki chcesz prowadzić.

Firma każdego roku organizuje liczne konferencje regionalne oraz ogólnopolskie. To świetna okazja na nawiązanie nowych znajomości i wymianę doświadczeń z innymi liderami.

Propozycja firmy idealnie odpowiada dzisiejszym trendom i potrzebom. Ludzie na całym świecie chcą być piękni i zdrowi. Wspólnie dobrze się bawić i zarabiać pieniądze w elastyczny sposób.

Możliwość korzystania z 20% zniżki na własne zakupy.

Będąc klubowiczem Oriflame masz możliwość robienia zakupów dla siebie bezpośrednio w firmie w cenach hurtowych. Dzięki temu oszczędzasz 20% w stosunku do ceny z katalogu. Rabat dotyczy również produktów będących aktualnie w promocji. Jest przypisywany na stałe i niezależny od wielkości zamówienia. To taka wirtualna karta rabatowa, która jest aktywowane w momencie kiedy zalogujesz się na swoje konto.

Dostęp do wszystkich nowości oraz programów skierowanych tylko do Klubowiczów.

Każdy klubowicz Oriflame ma dodatkowe profity. Bierze udział w programie powitalnym gdzie czekają na niego nagrody o wartości kilkuset złotych. Oczywiście aby je otrzymać trzeba spełnić warunki kwalifikacji. Zapewniam Cię, że nie są one trudne i praktycznie każdy kto wyrazi na to chęć bierze w nim udział.

Dalej posiadamy program o nazwie Bonus dla Urody promujący aktywność. W zależności od obrotu w poprzednim katalogu możesz wybrać nagrodę z trzech dostąpnych poziomów: brąz, srebro oraz złoto. Czym większy obrót tym atrakcyjniejsze nagrody.

Poza tym posiadamy liczne oferty jednodniowe, tygodniowe, programy samochodowe, nawet dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z firmą. Nie chcę teraz tego wszystkiego dokładnie omawiać gdyż film byłby zbyt długi.

Możliwość budowania swojego własnego biznesu

Oriflame działa w systemie marketingu sieciowego czyli MLM. Polega to na tym, że możesz budować własny zespół i w ten sposób bardzo zwiększyć wielkość osiąganych dochodów. Zapraszasz kolejne osoby do przyłączenia się do Ciebie i do korzystania z tych samych przywilejów z których ty już korzystasz. Dzięki temu zarabiasz znacznie więcej niż w pojedynkę bo poziom twoich dochodów jest proporcjonalny do całkowitej wartości zakupów jakie robi Twój zespół.

Wynagrodzenie jakie otrzymujesz od firmy co 3 tygodnie zależy tylko od wyników jakie razem osiągacie. Liderzy początkujący czyli menadżerowie zarabiają od 500zł do ok. 2000 zł. Średnio zaawansowani dyrektorzy zarabiają od ok. 3000 zł do ok. 8000 zł. A dyrektorzy którzy rozwinęli już bardzo duże struktury konsultantów czyli top liderzy otrzymują kwoty sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych co 3 tygodnie.

Na corocznie odbywających się balach i seminariach Oriflame świętujecie wspólnie osiągnięcia nowych liderów, którzy na scenie odbierają gratulacje od dyrekcji i zarządu firmy. Do gratulacji są dołączone czeki za uzyskanie kolejnych tytułów w drodze do sukcesu.

Podróże

Lubisz podróżować i zwiedzać nowe miejsce? Pomyśl sobie, że zwiedzasz najpiękniejsze zakątki świata zupełnie za darmo, wszystko All Inclusive. Nieodłącznym dodatkiem sukcesu w Oriflame są podróże po całym Świecie, uczestnictwo w wyjątkowych konferencjach w najegzotyczniejszych miejscach.

Do zobaczenia na balu dyrektorów, pozdrawiamy serdecznie.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *