Firma Oriflame powstała w Szwecji w 1967 roku, jej założycielami są Robert i Jonas af Jochnick. W Polsce działa od 1991 roku z główną siedzibą w Warszawie. Celem firmy jest tworzenie wysokiej jakości produktów bazujących na naturalnych składnikach nigdy nie testowanych na zwierzętach. Oriflame to największa europejska firma kosmetyczna zajmująca się sprzedażą bezpośrednią, w tej chwili działa na 60 rynkach na całym świecie.

Założyciele firmy Oriflame

Oriflame w Polsce

Jak już wspomniałem wcześniej firma Oriflame działa w Polsce od roku 1991. Poza główną siedzibą w Warszawie posiada 6 placówek firmowych na terenie całego kraju oraz 280 biur regionalnych. Oriflame Poland jest liderem na rynku w sprzedaży szwedzkich kosmetyków, konsumenci już przekonali się o najwyższej jakości oferowanych produktów.

Główna siedziba Oriflame w Polsce

Wartości firmy Oriflame

Bycie razem

W firmie Oriflame praca polega na współpracy wielu ludzi. Ludzie, którzy pracują razem i dążą wspólnie do tego samego celu osiągają lepsze rezultaty.

Duch

Nigdy nie należy się poddawać, tylko podejście “mogę, osiągnę” gwarantuje pełny sukces. Bardzo ważne jest aby mieć pozytywne podejście do życia.

Pasja

Pasja jest naszym motorem napędowym, zaangażowani, pełni pasji ludzie mają moc, by zmieniać świat. Nikt nie powinien bać się rozwijać swoich pasji.

Możliwości Oriflame

W Oriflame masz nieograniczone możliwości, aby spełnić swoje marzenia. Tylko od Ciebie zależy jak bardzo chcesz się zaangażować i jak dużo chcesz zarobić. Będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie kosmetyków, mody, a nawet zdrowego trybu życia. Na swej drodze spotkasz wspaniałych ludzi i zawrzesz nowe znajomości. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu: