Aktualności

Jak skutecznie przedłużyć trwałość makijażu?

Jak efektownie przedłużyć trwałość makijażu?"Jak utrwalić makijaż?" czy też "Jak przedłużyć trwałość makijażu?" to często zadawane pytania. Szczególnie kiedy wybieramy się na całonocną imprezę i zależy nam na tym aby makijaż "wytrzymał" do samego rana. Sekret nie tkwi wcale w drogich podkładach, ale w sposobie i odpowiedniej kolejności aplikacji niezbędnych produktów. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Sprytny makijaż na wakacyjne upały

Wakacyjny makijaż na upalne dniWakacje to idealny moment na eksponowanie własnego piękna. W dni, w których panuje wysoka temperatura - uważamy, że doskonałym rozwiązaniem jest brak makijażu..., jednakże niekoniecznie. W tym przypadku, warto zapoznać się z poradami, które umożliwią nam perfekcyjny wygląd, nawet w 30 stopniowym upale. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Błędy makijażowe, których nie należy popełniać

Delikatnie rozświetlający makijaż - bez błędówDyrektor artystyczny Oriflame Jonas Wramell pokazuje najczęściej popełniane błędy makijażowe. Poprawie wykonany makijaż nie powinien dodawać lat, ale sprawiać, że wygląda się młodziej. Zapraszam do zapoznania się z krótkim poradnikiem zawierającym zestawienie najczęstszych błędów makijażowych oraz wskazówek jak je w łatwy sposób naprawić. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Strobing – nowa technika rozświetlania twarzy

[caption id="attachment_1185" align="aligncenter" width="535"]Strobing czyli zabawa światłem Zdjęcie z serwisu Instagram[/caption]

Strobing to dość nowa technika w makijażu wywodząca się z fotografii, mająca na celu podkreślenie rysów twarzy poprzez zabawę światłem. Jest to możliwe dzięki nakładaniu na wybrane punkty twarzy kosmetyków, które odpowiednio rozpraszają światło. Skóra na twarzy robi się dzięki temu świetlista i promienna. (więcej…)

Z Radek, przed