konturowanie twarzy na sucho tutorial

Uzyskanie pięknego owalu twarzy to marzenie każdej kobiety. Nie jest to wcale trudne, wystarczy odpowiednio nałożyć makijaż. Jedną z metod aby uzyskać delikatniejszy efekt jest konturowanie na sucho. Metoda ta w ostatnich latach zdobyła ogromną popularność na całym świecie.

W konturowaniu chodzi tak naprawdę o podkreślenie swoich atutów i zamaskowaniu niedoskonałości. Inaczej wykonujemy konturowanie twarzy pociągłej, trójkątnej i inaczej okrągłej. Na wstępie musimy dokładnie zaplanować, które partie twarzy chcemy przyciemnić, a które rozświetlić.

Nie ulega wątpliwości, że konturowanie pozwala wyrzeźbić twarz według własnych upodobań i w wielu przypadkach zmienić się nie do poznania. Metoda konturowania na sucho jest bardzo prosta do zastosowania i każda kobieta może z niej z powodzeniem skorzystać. Wystarczą odpowiednie kosmetyki o suchej, prasowanej formule i odrobina samozaparcia :).


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *