Oriflame The One - pędzle do makijażu - 6 sztuk
Profesjonalne pędzle do makijażu z linii The One

Niezbędne do profesjonalnego wykonania makijażu pędzle Oriflame The One wykonane są z najwyższej jakości gęstego włosia. Zastosowano w nich zaawansowaną technologię MultiFiber. Pędzle wyróżnia duża efektywność, precyzja aplikacji kosmetyków oraz funkcjonalność. Ich uchwyty zostały wykonane z drewna z certyfikowanych, zrównoważonych zasobów. Fajne jest to, że na uchwytach tych dokładnie napisano jakie jest przeznaczenie konkretnego pędzla.

W zestawie znajduje się dokładnie 6 pędzli z linii The One o różnej wielkości i przeznaczeniu.

Pierwszy, większy to pędzel do nakładania podkładu. Jego włosie jest syntetyczne, miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo zbite. Aplikacja podkładu i dotarcie do trudno dostępnych miejsc dzięki tego typu pędzelkowi jest bardzo łatwe.

Drugi również duży pędzel jest przeznaczony do precyzyjnej aplikacji pudru. Jest szeroki, miękki, bardzo swobodnie wymiata się za jego pomoc właśnie puder. Puder aplikujemy na podkład po to aby przedłużyć trwałość naszego podkładu.

Kolejnym większym pędzlem jest pędzel do różu. Dzięki niemu dodamy promiennego wdzięku na naszych policzkach.

Pamiętajmy o tym żeby o pędzle dbać, systematycznie myć żeby zawsze były pod ręką, gotowe do pracy. Możemy je umyć zarówno szamponem, odżywką, mydełkiem, generalnie wszystkim tym czym myjemy swoje własne włosy.

Pierwszy mniejszy pędzel przeznaczony jest do blędowania. Jest on dość płaski, jego włosie jest bardzo zbite. Blendowanie, łączenie cieni na powiece ruchomej za jego pomocą jest zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jeden z najmniejszych pędzelków z zestawu jest pędzelek do ust. Stosujemy go aby nasza czerwień wargowa była zawsze równo i dokładnie podkreślona. Odpowiedni pędzel bardzo w tym zabiegu pomaga.

Ostatnim produktem jest podwójny pędzelek do brwi – z dwiema różnymi końcówkami. Pierwszą końcówką jest pędzelek skośny, którym możemy wyrysować sobie dobrze kształt brwi. Drugą końcówką jest szczoteczka za pomocą której możemy wyczesać z brwi ewentualny nadmiar produktu lub po prostu ujarzmić, wyczesać nasze brwi.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *