Aktualności

Jak zadbać o stopy w 5-ciu prostych krokach?

Stopy ze stokrotkamiRobi się coraz cieplej, wiele kobiet już teraz zastanawia się jak odpowiednio zadbać o stopy aby wyglądały zdrowo i sprawiały pozytywne wrażenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, a na pewno chętniej będziesz zakładać swoje ulubione sandały czy szpilki. Porządna pielęgnacja stóp sprawi, że staną się one po prostu nieskazitelnie piękne. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Błędy makijażowe, których nie należy popełniać

Delikatnie rozświetlający makijaż - bez błędówDyrektor artystyczny Oriflame Jonas Wramell pokazuje najczęściej popełniane błędy makijażowe. Poprawie wykonany makijaż nie powinien dodawać lat, ale sprawiać, że wygląda się młodziej. Zapraszam do zapoznania się z krótkim poradnikiem zawierającym zestawienie najczęstszych błędów makijażowych oraz wskazówek jak je w łatwy sposób naprawić. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Jak dbać o farbowane włosy – 9 wskazówek

Jak zadbać o farbowane włosy?Farbowane, zwłaszcza długie włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Z poniższego poradnika dowiesz się jak o nie dbać aby były zdrowe i pięknie wyglądały. Kilka drobnych zmian pielęgnacyjnych może zdziałać cuda. Lepsza ochrona lakieru oraz przedłużenie głębi koloru farbowanych włosów nie wymaga żadnych skomplikowanych zabiegów. (więcej…)

Z Radek, przed