Warkocze bokserskie krok po krokuWarkocze bokserskie to ostatnio bardzo modna fryzura. Tak naprawdę są to dwa warkocze holenderskie zaplecione z tyłu głowy w specyficzny sposób. W tym wpisie zaprezentuję w formie tekstowej oraz wideo jak zrobić warkocze bokserskie krok po kroku.

Po pierwsze robimy przedziałek najlepiej na środku głowy, jeśli chcesz fryzurę niesymetryczną to może być z boku.

W celu zaplecienia pierwszego warkocza wybieramy małe pasmo włosów bezpośrednio nad czołem i dzielimy je dokładnie na 3 części. Robiąc warkocz w stylu holenderskim kolejne pasemka przekładamy pod poprzednimi. Jeśli nie do końca rozumiesz to jest to dokładnie pokazane na wideo.

Kiedy skończymy zaplatać jedną stronę przechodzimy do drugiej i robimy dokładnie to samo. Ważne jest aby zaczynać warkocz od samego czoła! Następnie jeśli chcemy aby obydwa warkocze były do siebie zbliżone pleciemy do środka. Natomiast jeśli nam nad tym nie zależy pleciemy po prostu wzdłuż linii włosów.

Na koniec, aby warkocze nabrały objętości możemy porozciągać poszczególne ich pasma metodą pancakingu.

Jestem pewien, że wykorzystując powyższe wskazówki będziesz w stanie samodzielnie zrobić bardzo modne ostatnio warkocze bokserskie. Nawet jeśli masz cienkie włosy uzyskasz super objętość stosując pancaking.

Warkocze w stylu bokserskim – wideo tutorial


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *