Każda kobieta marzy o zdrowej, idealnie gładkiej i świetlistej skórze. Promienna cera to domena nie tylko najbardziej znanych gwiazd czy modelek. Ty również samodzielnie możesz osiągnąć taki efekt, wypróbuj zaprezentowany na nagraniu sposób na idealnie promienną skórę. 

KROK 1 – oczyść skórę gąbką

Namocz wykonaną z naturalnych włókien roślinnych Gąbkę Konjac w ciepłej wodzie przez minutę. Następnie masuj nią miękkimi, kolistymi ruchami skórę z nałożonym wcześniej kosmetykiem oczyszczającym. Na koniec opłucz i delikatnie wysusz twarz.

KROK 2 – dodaj olejek nawilżający

Skóra po dokładnym oczyszczeniu jest gotowa na nawilżenie. Zapewnisz jej świetlisty wygląd dodając kropelkę olejku do nawilżającego kremu do twarzy. Taki mały zabieg pozwoli na uzyskanie promiennego blasku skóry.

KROK 3 – dodaj krem BB oraz róż

Aby nadać cerze równomierny koloryt rozprowadź lekki krem BB. Następnie za pomocą wachlarzowego pędzla nałóż na policzki połyskujący róż. W ten sposób Twoja skóra nabierze promiennego, świeżego wyglądu. 


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *