Naturalne fale na włosach

W dzisiejszym poradniku pokażemy jak stworzyć piękne, kobiece, naturalne i stylowe fale z wykorzystaniem produktów Oriflame w kilku prostych krokach.

Na początek po umyciu włosów zalecamy zastosowanie pianki Volume Boost u nasady włosów. Dzięki temu w dużym stopniu zyskają na objętości.

Następnie stosujemy ochronę termoaktywną, którą nakładamy dokładnie pasmo po paśmie. Po takim zabiegu możemy być pewni, że włosy będą bezpieczne nawet przy temperaturze 230 stopni. Pamiętajmy jednak, że produkt zapewniający ochronę termoaktywną musi wyschnąć przed użyciem lokówki. Najlepiej zacząć go nakładać od przodu do tyłu.

Dokładnie rozczesujemy włosy i możemy przystępować do kręcenia.

Pamiętajmy aby rozpoczynać zawsze kręcenie włosów od nasady i zawijać je na lokówkę w kierunku od twarzy do tyłu. Aby uniknąć oparzenia nie zaleca się zawijania końcówek włosów. Dodatkowo włosy po rozczesaniu będą wyglądały bardziej naturalnie.

“Naturalnie” nakręcone włosy wymagają oczywiście odpowiedniego utrwalenia. Standardowo robi się to wykorzystując silny lakier do włosów. Dobrym pomysłem jest również zastosowanie w tym celu suchego szamponu. Szampon aplikujemy na włosy u nasady z dosyć sporej odległości. Nie tylko zostaną one utrwalone, ale dodatkowo zyskają na objętości.

Po odczekaniu około 2 minut rozczesujemy włosy palcami lub grzebieniem z szerokimi zębami. Delikatnie wyczesujemy jedynie końce włosów.

Na koniec ostatnie psiknięcia lakierem i atrakcyjny look z naturalnie pofalowanymi włosami gotowy.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *