Aktualności

Ecobeauty – naturalnie zdrowa i promienna cera

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji cery Oriflame EcobeautyEcobeauty firmy Oriflame to nowa seria certyfikowanych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji cery. Kosmetyki z nowej linii zawierają specjalnie przebadane, organiczne, naturalne składniki. Są bardzo zdrowe dla każdego typu cery i posiadają również składniki o działaniu antyoksydacyjnym. Rezultat stosowania Ecobeauty to zdrowa, dobrze odżywiona i promienna cera. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Pielęgnacja młodej i zdrowej cery w 4 prostych krokach

Pielęgnacja zdrowej i młodej cery - Ecollagen OriflameTylko 2 minuty dwa razy dziennie wystarczą aby zapewnić skórze doskonałą pielęgnację każdego dnia. Dzięki temu Twoja skóra będzie zdrowsza, promienna, zacznie oddychać i lepiej wchłaniać składniki odżywcze zawarte w produktach do pielęgnacji cery. Zapoznaj się z artykułem i poznaj 4 proste kroki w codziennej pielęgnacji dla zdrowej i młodej cery. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Pielęgnacja cery – świąteczne zestawy Oriflame

Pielęgnacja cery z produktami OriflameŚwięta Bożego Narodzenia to czas, w którym wielu z nas "zatrzymuje" się na chwilę aby spojrzeć wstecz i pomyśleć jak minął poprzedni rok. To także czas kiedy snujemy plany na kolejny rok oraz składamy noworoczne postanowienia. Jedni chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów, inni postanawiają, że przestaną palić, a jeszcze inni, że będą lepiej dbać o siebie, swoje zdrowie i wygląd zewnętrzny. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Poznaj cudowny eliksir dla idealnej skóry twarzy – True Perfection

Doskonała pielęgnacja skóry twarzy z kremem True PerfectionSkóra wygląda na pozbawioną blasku oraz zmęczoną w wyniku nagromadzenia się zanieczyszczeń w komórkach i wokół nich. Ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego, składnik nowych kremów do twarzy Oriflame True Perfection skutecznie neutralizuje szkodliwe cząsteczki na poziomie komórkowym. Skóra zyskuje wówczas perfekcyjny blask, wyrównany koloryt oraz jedwabistą gładkość. (więcej…)

Z Radek, przed