Aktualności

Odkryj bogactwo WellnessPack by Oriflame

Suplementy diety WellnessPack OriflameProdukty wellness mówiąc najprościej odpowiedzialne są za uzupełnianie potrzeb żywieniowych naszego organizmu. Przebadane klinicznie suplementy diety Oriflame WellnessPack dostarczają organizmowi niezbędne składniki odżywcze w wyniku czego skutecznie hamowany jest rozwój schorzeń wynikający z ich niedoboru. Suplementacja stanowi dzisiaj istotny element postępowania w przypadku zwiększenia zapotrzebowania organizmu na substancje odżywcze np. w celu zapobiegania chorobom i schorzeniom. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

7 wskazówek jak mieć idealną figurę i piękne ciało

Idealna figura i piękne ciało na latoW końcu nadeszło długo wyczekiwane przez wielu lato. Cieplejsza aura skłania nas do uwalniania się z kolejnych warstw grubej odzieży a co za tym idzie odsłaniania szczegółów naszej figury. Idealna figura i piękne ciało to domena wielu kobiet. Szczególnie latem chcemy żeby nasze ciało dobrze prezentowało się w długo wyczekiwanych promieniach słońca. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

10 zasad zdrowego stylu życia dla Ciebie i rodziny

Zdrowy tryb życia - 10 łatwych krokówPrzy dzisiejszym szybkim tempie życia nie łatwo jest pogodzić wiele obowiązków i aspektów życia. Tu kariera, tam związki, życie społeczne i rodzina. Utrzymanie równowagi wewnętrznej bywa bardzo trudne, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe. Poniżej znajdziesz kilka zasad, które pomogą Ci utrzymać zdrowy styl życia oraz poprawią Twój nastrój. (więcej…)

Z Radek, przed