Katalogi Oriflame w pakiecie 10 sztuk
Katalogi w Oriflame są dostępne również w pakietach

Głównym narzędziem pracy w Oriflame jest oczywiście katalog, to tak naprawdę witryna sklepowa każdego konsultanta. Jak go zamówić, jak otrzymać katalog po dołączeniu do Oriflame?

Każda osoba, która zarejestruje się w klubie Oriflame za pośrednictwem strony oristyl.pl otrzyma ode mnie bezpłatny katalog. Wyślę Ci go po prostu listem priorytetowym tak aby było szybciej. Ważne jest abyś podała podczas rejestracji swój prawidłowy adres zamieszkania. Do katalogu dołączam też zazwyczaj 2-3 próbki maseczek pielęgnacyjnych abyś jeszcze przed złożeniem zamówienia mogła wypróbować na własnej skórze nasze produkty i przekonać się o ich świetnej jakości.

Jak mogę zamówić katalog Oriflame jeśli nie mam konta?

Jeśli nie masz konta klubowiczki, a chciałabyś się zapoznać z aktualną ofertą Oriflame to tak naprawdę masz kilka wyjść. Pierwsze z nich to zostanie konsultantką Oriflame. Niezależnie czy zarejestrujesz się u nas czy u kogoś innego jestem na 100% przekonany, że otrzymasz katalog od swojego bezpośredniego opiekuna.

Jeśli nie zależy Ci na wersji papierowej możesz przejrzeć katalog Oriflame w wersji elektronicznej dostępny on-line 24h na dobę. Jest on dostępny nie tylko z poziomu przeglądarki, ale również za pośrednictwem aplikacji na telefon.

Jeśli nie chcesz zakładać sobie konta i nie lubisz przeglądać katalogu w formie elektronicznej rozwiązaniem jest również znalezienie konsultanta w swojej miejscowości. Wystarczy wpisać frazę „Konsultantka Oriflame + miejscowość„, a na pewno otrzymasz kilka propozycji wraz z numerem kontaktowym.

Jak zamówić katalog w Oriflame z poziomu konta klubowego?


Każdy produkt w Oriflame ma przypisany unikalny kod, dotyczy to również katalogów. Jeśli posiadasz już swoje konto klubowe to wystarczy, że w formularzu zamówienia wpiszesz odpowiedni kod. Możesz zamawiać pojedyncze sztuki oraz katalogi w pakietach po 5, 10, 25, a nawet 50 sztuk. Możesz zamówić nie tylko katalog bieżący, ale również tzw. „następny” aby pokazać go znajomym jeszcze przed rozpoczęciem jego obowiązywania. Poradnik na temat tego jak złożyć zamówienie w Oriflame znajdziesz klikając w link.

Czy firma regularnie będzie wysyłać mi katalogi jeśli założę sobie konto klubowe?


Niestety nie ma tak dobrze ;). Firma z automatu nie wysyła katalogów do wszystkich klubowiczów. Wiele osób nie ma po prostu potrzeby składania zamówień w każdym miesiącu. Bardzo dużo katalogów w takim przypadku lądowałoby w koszach na śmieci. Nie wiem czy wiesz, ale firma Oriflame bardzo dużą uwagę przywiązuje do ekologii i ochrony środowiska. Cała produkcja czerpie energię tylko z odnawialnych źródeł. Nie powiem, zdarzają się wysyłki marketingowe dla osób uśpionych (takich, które nie składały zamówienia od 3 katalogów) lub starterów (takich, które dołączyły i nie złożyły jeszcze żadnego zamówienia), ale na pewno nie ma sytuacji masowej wysyłki katalogów do wszystkich członków klubu Oriflame w każdym miesiącu.

Jeśli jesteś w mojej strukturze i potrzebujesz katalog napisz do mnie wiadomość prywatną. Jeśli tylko będę posiadał jakieś sztuki w zapasie na pewno pomogę.

Ile kosztuje katalog?


Cena katalogu jest różna w zależności od tego ile sztuk zamawiamy. Robiąc standardowe zamówienie produktowe otrzymasz katalog następny oraz ulotki reklamowe za symboliczną złotówkę. Koszt 5 sztuk w pakiecie to wydatek rzędu 7,90 zł, 10 sztuk w pakiecie kupisz za 11 zł, 25 sztuk kupisz za 22 zł, natomiast 50 sztuk to wydatek dokładnie 39 zł.

Na każdym katalogu w jego górnym prawym rogu wydrukowana jest data kiedy obowiązuje, w tym czasie najlepiej robić z niego zamówienie aby zadziałały wszystkie promocje, pakiety i inne oferty specjalne.

Standardowo w ciągu roku firma wypuszcza 17 katalogów, wszystkie poza ostatnim obowiązują 3 tygodnie, ostatni 4 tygodnie.

Z każdego katalogu możesz składać tak naprawdę nieograniczoną liczbę zamówień, nie ma w tym aspekcie żadnych specjalnych wymagań. Po prostu zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz.

Jeśli masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania odnoście tego jak zamówić w Oriflame katalogi pisz śmiało w komentarzu. Może nie poruszyłem jeszcze jakiegoś aspektu? Może coś nie jest do końca zrozumiałe?


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *