Aktualności

Nowy Program Witamy Oriflame

Skorzystaj ze wspaniałego Programu Witamy dla nowych konsultantów i zdobądź nagrody z każdego kroku za jedyne 4,90 zł!

Nowy program witamy Oriflame W najnowszym programie witamy możesz zdobyć prawdziwe gwiazdorskie produkty w 3 prostych krokach. To niepowtarzalna okazja aby otrzymać nagrody warte ponad 300 zł. (więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Sklep Oriflame Beauty Store otwarty 24 godziny na dobę!

Oriflame Sklep - Beauty Store

Sklep internetowy Oriflame Beauty Store to nowy pomysł firmy na dystrybucję naszych świetnych produktów. Dostęp online jest możliwy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Świat pędzi nieubłaganie do przodu, nasze potrzeby ciągle ulegają zmianie. To co kiedyś było dla nas bardzo wygodne w tym momencie może już nam nie wystarczać.  Oriflame sklep powstał aby jeszcze bardziej usprawnić proces robienia zakupów w naszej firmie.
(więcej…)

Z Radek, przed
Aktualności

Cennik Oriflame – gdzie znaleźć i jak korzystać?

Cennik do katalgoru nr 15 OriflameJakiś czas temu cennik Oriflame został wycofany z wersji papierowej i jest dostępny tylko online w pdf. Firma chciała w ten sposób pokazać troskę o środowisko naturalne i nie produkować w wersji papierowej dokumentów, które nie są pilnie wymagane. Nowy cennik "wypuszczany" jest zawsze do obowiązującego katalogu i można w nim znaleźć wszystkie aktualne ceny kosmetyków, akcesoriów, próbek, suplementów diety, a także zapoznać się z aktualnymi ofertami specjalnymi. W tym artykule pokażę dokładnie gdzie można znaleźć cennik produktów Oriflame i jak z niego korzystać. (więcej…)

Z Radek, przed