Zapach Eclat Amour - woda toaletowa Oriflame dla kobiet

Nowa woda toaletowa Oriflame Eclat Amour to bardzo zmysłowa kompozycja dla kobiet. Powstała po to aby podkreślić cud miłości. Delikatne nuty białego fiołka zachwycają serce, a akordy białego irysa i drzewa cedrowego „opowiadają” o zmysłowym, subtelnym uczuciu, o jakim marzy każda kobieta.

Biały fiołek to kwiat pojawiający się na początku wiosny, charakteryzuje się słodkim, pudrowym, drzewnym zapachem, który wydzielają jego jony kwiatowe.

Autorką zapachu Eclat Amour jest francuska mistrzyni perfumiarstwa Alienor Massenet.

Wypróbuj nowy zapach i doznaj magicznego uczucia delikatnego, idealnego romansu, które trwa, trwa i nigdy się nie kończy.

Jeśli jesteś zakochaną romantyczką to woda toaletowa Eclat Amour idealnie podkreśli Twoją osobowość i charakter. Szczególnie w niesamowitym czasie karnawału, chwilach dla zakochanych poczujesz prawdziwą magię.

Kod produktu to 35649, przejdź na stronę sklepu, przeczytaj opinie i dokonaj zakupu nawet jeśli nie posiadasz konta w Oriflame.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *