Nagrodzone w konkursach zapachy OriflameZ przyjemnością informuję, iż dwa zapachy Oriflame: woda toaletowa Eclat Femme oraz woda toaletowa Imagination zdobyły nagrody w prestiżowych konkursach kosmetycznych organizowanych przez magazyny kobiece “Dobre rady” oraz “PANI”.

Premierowe perfumy, które zostały zgłoszone do konkursów były oceniane przez niezależne Jury pod przewodnictwem Małgorzaty Domagalik – naczelnej miesięcznika “PANI” oraz przez czytelników.

Nagroda magazynu “Dobre rady” – “Hit kosmetyczny 2014” dla wody toaletowej Imagination

Woda toaletowa Imagination - hit kosmetyczny 2014Popularny magazyn poradnikowy dla nowoczesnych kobiet “Dobre rady” już po raz ósmy zorganizował konkurs na hit kosmetyczny. Na swoje ulubione produkty głosowali czytelnicy. Woda toaletowa Imagination zdobyła nagrodę w kategorii “zapachy”. Nagrodzony produkt to radosna i pełna ekspresji kompozycja, która zachwyca aromatem rzadkiej odmiany gruszy – bonkreta Williamsa. Jej zapach jest soczyście owocowy, emanuje kobiecością i zachęca do życia pełnego kolorów.

Nagroda magazynu “Pani” – “Złoty Nos 2014” dla wody toaletowej Eclat Femme

Woda toaletowa Eclat Femme - Złoty Nos 2014Nagroda dla wody Eclat Femme została przyznana przez JURY w kategorii “popularny zapach”. Premierowe zapachy przez cały rok prezentowane były na łamach miesięcznika “Pani”. Zapach Eclat Femme łączy w sobie zmysłowość oraz elegancję w niepowtarzalnym kobiecym stylu, to perfekcyjne połączenie nowoczesności i klasyki. Projektantami zapachu są Marie Salamagne i Fabrice Pellegrin. Stworzyli go specjalnie dla kobiet, które chcą być uwodzicielskie, chcą czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *