Woda toaletowa Oriflame Venture - nowy zapachDzięki wyjątkowej, świeżej i czystej kompozycji nowej wody toaletowej Venture by Oriflame pokażesz swoją pełną odwagi naturę i pokonasz wszelkie obawy. Główną nutą zapachową nowego produktu jest mięta, ma ona niezwykłą moc pobudzania umysłu oraz ciała. Naukowcy zgodnie potwierdzają, że zapach mięty oddziałuje pozytywnie zarówno na aspekt fizyczny jak i sprawność intelektualną.Poza orzeźwiającą nutą mięty zapach zawiera także korzeń damiana oraz cedr dodający zmysłowości oraz podkreślający męski magnetyzm.

Za co pokochasz nowy zapach Venture?

Woda toaletowa Oriflame Venture to pełna wigoru kompozycja dla facetów, którzy szczególnie chcą podkreślić swoją męską naturę. Nowy produkt należy do rodziny zapachów aromatyczno-paprociowych. Mięta – główna nuta zapachowa wody to aromat znany przede wszystkim ze swoich właściwości chłodzących. Dzięki temu każdy facet będzie się czuł bardziej pewny siebie i z chęcią podąży do odkrywania nieznanego.

Pamiętajmy, że zapach jest tak naprawdę dopełnieniem ubioru. Nowy, świeży zapach Venture idealnie dopasuje się do Twojego stylu i podkreśli silny, męski charakter.

UWAGA!

W katalogu nr 11 możesz nabyć nową wodę toaletową Venture z 50% rabatem czyli za jedyne 39,99 zł. Rejestrując się w Oriflame dodatkowo otrzymasz jeszcze 20% rabatu. Zachęcam do podjęcia działania już teraz!


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *