Woda toaletowa Oriflame Elvie Firefly - zapach dla kobietPrezentujemy nową, wyjątkową wodę toaletową Oriflame Elvie Firefly. Jej magiczny zapach inspirowany jest kultową już kompozycją Elvie. Niepowtarzalna kwiatowo-owocowo-drzewna kompozycja sprawi, że klientki wręcz nie będą mogły się jej oprzeć. Dodatkowo uroku dodaje całości piękny, oryginalny flakon, w którym woda toaletowa została zamknięta.

Kreacja otwiera się iskrzącą nutą brzoskwini, grejpfruta oraz akordu morskiego. Dominującą nutą zapachową nowego produktu jest akord Róży Nocy – baśniowy kwiat kwitnący tylko w nocy. Kreatorką zapachu jest Aleksandra Kosinski, jej niepowtarzalne dzieło zniewalającą słodyczą i blaskiem wzbogaca całą kompozycję. Uzależniająca i promienna nuta trwa i trwa roztaczając przez bardzo długi czas nieodpartą aurę kobiecości.

„Szwedzka legenda o Elfach głosi, że kiedy mistyczna Róża Nocy w noc swojego kwitnienia rozwinie swe muśnięte światłem Księżyca pąki, jej zniewalający zapach przebudzi Twe piękno i sprawi, że od tej chwili już zawsze będziesz roztaczać jego promienną aurę”

Dla kogo jest zapach Elvie Firefly?

Jeśli klientka, której chcesz zaprezentować zapach jest osobą stylową, kobiecą, delikatną, a przy tym jest romantyczna i elegancka na pewno będzie zainteresowana nową wodą Oriflame Firefly Elvie. Zawsze poproś potencjalną klientką aby wypróbowała produkt na skórze, najlepiej w okolicach nadgarstka, poczekaj chwilę aż zapach „się uwolni”, a następnie zadawaj pytania otwarte w stylu: „Czy kompozycja się Pani podoba” lub „Co Pani sądzi o nowej propozycji firmy„?

UWAGA!

W katalogu nr 12 możesz zakupić wyjątkową wodę toaletową Elvie za jedyne 39,99 zł. Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe 20% rabatu, dołącz do Oriflame już teraz.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *