Różne kolory cieni do powiek OriflameDziś mała lekcja makijażu, oczywiście nie mojego autorstwa…:) lecz Globalnego Dyrektora Artystycznego Jonasa Wramella. Jonas twierdzi, że przy odrobinie wysiłku można osiągnąć perfekcję przy łączeniu cieni do powiek. Postępując zgodnie z jego radami, odpowiednio dobierając i łącząc różne odcienie uzyskasz efekt doskonale rozświetlonych powiek.

Efekt rozświetlonych powiek krok po kroku

1. Najjaśniejszy odcień jako pierwszy

Krok pierwszy - rozświetlone powiekiNależy rozprowadzić na powiekach jasny cień, zaczynając od wewnętrznego kącika oka i delikatnie rozcierając go w kierunku linii brwi.

2. Nakładamy odcień pośredni

Krok drugi - rozświetlone powiekiOdcień pośredni nakładamy na środkową część powieki i rozcieramy go w kierunku zewnętrznym. Staramy się nie wybiegać pędzelkiem poza miejsce załamania powieki.

3. Nakładamy odcień ciemny

Krok trzeci - rozświetlone powiekiRozcieramy cień na kształt łuku, zaczynając od miejsca, w którym wyraźnie wyczuwamy kość oczodołu.

Te trzy proste kroki pozwolą na uzyskanie moim zdaniem imponującego efektu jak poniżej. Wszystko oczywiście z wykorzystaniem kosmetyków oriflame.

Rozświetlone powieki z Oriflame


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *