Oriflame The One - długotrwały lakier do paznokciJonas Wramell – globalny dyrektor artystyczny Oriflame prezentuje nową serię długotrwałych lakierów do paznokci Oriflame The One. Lakier dostępny jest w 15 pięknych kolorach, wiele z nich to nowe odcienie zgodne z najnowszymi trendami obecnymi na rynku. Produkt dopracowany jest w najmniejszych szczegółach, szeroki specjalnie zaprojektowany pędzelek The One ułatwia odpowiednią aplikację lakieru.

Jak prawidłowo aplikować lakier do paznokci The One Oriflame?

Należy pamiętać aby nie nakładać lakieru zbyt blisko skórek. Aplikując produkt przeciągamy jednym długim ruchem pędzelka po środkowej części płytki paznokcia następnie kolejnym pociągnięciem pędzelka rozprowadzamy lakier na zewnętrznych częściach płytki.

Drugą warstwę lakieru nakładamy w podobny sposób, najpierw jednym pociągnięciem pędzla malujemy środkową część płytki paznokcia, a następnie to samo robimy z pozostałymi częściami płytki.

W 3 prostych ruchach szerokiego pędzla nowego lakieru The One nakładamy lakier na całej płytce paznokcia. Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu instruktażowego:

Ciesz się pięknym kolorem swoich paznokci do 14 dni!


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *