Krem ochronny Oriflame z serii EssentialsSkóra potrzebuje innej pielęgnacji latem i zimą. Źle dobrane kosmetyki mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoją cerę. Na pewno nie raz byłaś sytuacji, że musisz wyjść, jesteś umówiona na spotkanie, a tu nagle dostrzegasz zaczerwienienia, przesuszenia lub innego rodzaju niespodzianki na Twojej twarzy. Przyczynami takiego stanu rzeczy są nieustanna zmiana temperatur oraz obniżona wilgotność powietrza. Oriflame wychodzi Ci naprzeciw ze specjalną propozycją produktów, które pomogą zachować naturalne piękne Twojej cery, ust, a także ciała w niesprzyjających zimowych warunkach atmosferycznych.

Kremy nawilżające do twarzy Oriflame Essentials

  • krem do twarzy i ciała Essentials chroniący i regenerujący skórę
  • nawilżający krem na dzień
  • odżywczy krem na noc dla większego odżywienia i poprawy regeneracji skóry
  • mleczko oczyszczające trzy w jednym – oczyszcza, nawilża i odżywia

Oriflame Essentials - kremy nawilżające do twarzy na zimę

Balsamy i mleczka do ciała Oriflame Happy Skin

Happy Skin to seria przeznaczona do każdego rodzaju skóry, zarówno normalnej, suchej jak i bardzo suchej i wrażliwej. Produkty serii nawilżają skórę nawet przez 24 godziny, zmniejszają jej szorstkość oraz łagodzą uczucie dyskomfortu.

Happy skin - balsamy i mleczka do ciała oriflame

Bestsellerowe ochronne balsamy do ust Oriflame SPA w różnych kolorach

Dzięki balsamom SPA, teraz dostępnym również w kolorach, wykonanym w technologi 2 w 1 Twoje usta będą doskonale nawilżone i pokryte subtelnym, naturalnym odcieniem.

Warstwa zewnętrzna zawiera składniki nawilżające usta i wzbogacające ich odcień, natomiast wewnętrzna dzięki filtrom UV oraz składnikom wygładzającym doskonale chroni skórę.

Nowe balsamy do ust Oriflame z serii Spa

Zapraszam do przejrzenia aktualnego katalogu aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje. Pamiętaj, że rejestrując się w Klubie Oriflame kupujesz wszystkie produkty 23% taniej.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *