Strach przed kosztami w Oriflame

Chcesz dołączyć do Oriflame, ale obawiasz się dodatkowych kosztów z tym związanych? Słyszałaś od znajomej, że jeśli nie będziesz składać regularnych i dużych zamówień to firma będzie nakładać na Ciebie kary? Zachęcam Cię do dokładnego zapoznania się z tym wpisem oraz obejrzenia nagranego materiału wideo.

Nasz zamknięta grupa dyskusyjna znajduje się pod adresem Oristyl Academy

Ile wynosi opłata wpisowa?

Każda nowa konsultantka Oriflame ponosi symboliczną opłatę wpisową w wysokości 6,90 zł. Nie jest to opłata pobierana zaraz po rejestracji tylko doliczana automatycznie dopiero do pierwszego zamówienia.

Tak naprawdę sama rejestracja w firmie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Wiele osób do nas dołącza, a po kilku dniach rozmyśla się i rezygnuje. Takie osoby naturalnie nie ponoszą nawet opłaty wpisowej. My nikogo do niczego nie zmuszamy, każdy ma wolną wolę i podejmuje samodzielne decyzje.

Co więcej, każdej osobie zaraz po rejestracji w Oriflame wysyłamy nieodpłatnie pakiet powitalny z katalogiem. To my w tym momencie ponosimy koszty. Ryzyko, że zapisana osoba może z jakichś powodów się rozmyślić bierzemy na siebie.

Co mi „grozi” za składanie małych, nieregularnych zamówień?

Do Oriflame bardzo często dołączają osoby z zamiarem kupowania naszych wysokiej jakości produktów tylko dla siebie. Firma naturalnie nie widzi w tym żadnego problemu.

Jeśli słyszałaś gdzieś, że za nieskładnie dużych regularnych zamówień będziesz ponosić dodatkowe koszty to zapewniam Cię, że jest to nieprawda! Możesz zamówić coś nawet raz na kilka miesięcy. Możesz poprosić o katalog, wyślemy go na Twój adres domowy nieodpłatnie.

Jaki są koszty wysyłki zamówionych produktów?

Przy zamówieniu powyżej 100 punktów (ok. 350 zł) mamy przesyłkę za darmo – poniżej 100 punktów ceny za dostawę są następujące:

  • opłata 11,90 zł (na adres domowy)
  • opłata 9,90 zł (paczkomat inPost)
  • opłata 7,90 zł (placówka Oriflame lub kiosk RUCHU)

Myślę, że koszty dostawy w Oriflame są bardzo atrakcyjne. Dostawy pod adres domowy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Co więcej nawet w przypadku małych zamówień jest możliwość „ominięcia” kosztów dostawy. Firma w każdym katalogu udostępnia do wyboru 4 produkty zwalniające z kosztów dostawy w przypadku małych zamówień. Są to najczęściej żele pod prysznic i kremy czyli produkty pierwszej potrzeby. Dodając taki produkt do zamówienia nie ponosimy kosztów transportu.

Ile zapłacę za katalogi?

Wraz ze złożonym zamówieniem zawsze otrzymasz jeden gratisowy katalog. Jeśli potrzebujesz ich więcej, a zazwyczaj tak jest to najlepiej kupować katalogi w pakietach.

Czym wyższy pakiet katalogów zamawiamy tym cena w przeliczeniu na sztukę jest niższa. Pakiet 5 katalogów w tym momencie kosztuje 7,90zł, pakiet 10 katalogów kosztuje 11 zł, pakiet 25 katalogów kosztuje 22 zł, natomiast największy dostępny pakiet 50 sztuk kosztuje 39 zł.

Jak widzisz w przypadku większych pakietów cena wynosi poniżej 1 zł za sztukę. To ile katalogów będziesz potrzebować zależy ściśle od Twojego zaangażowania. Naszym zdaniem 5 katalogów to absolutne minimum jeśli chcielibyśmy rozprowadzać kosmetyki wśród znajomych.

Podsumowując chciałbym podkreślić, że misją firmy Oriflame jest dążenie do poprawienia standardu życia ludzi na całym świecie. Oriflame daje bardzo duże możliwości rozwoju osobistego i poprawienia własnej sytuacji finansowej. Koszty członkostwa w firmie są naprawdę sympoliczne.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Oriflame zachęcam do rejestracji.

Zapraszam również do mojej zamkniętej grupy dyskusyjnej na FB Oristyl Academy. Grupa jest szczególnie adresowana do osób chcących rozwijać w Oriflame swoją grupę. Poznasz najnowsze i najskuteczniejsze obecnie metody działań oraz wymienisz się doświadczeniami z innymi członkami grupy.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *