Seria produktów hairX Fall Defence
Nowa seria produktów Oriflame HairX Fall Defence

Nowa seria Oriflame HairX Fall Defence obejmuje:

Szampon przeciw wypadaniu włosów HairX Advanced Care Fall Defence – stymuluje wzrost włosów u ich nasady – już po 8 tygodniach

Odżywkę przeciw wypadaniu włosów HairX Advanced Care Fall Defence – kremowa, łatwa do spłukiwania formuła odżywia i wzmacnia włosy, zapobiegając ich wypadaniu

Spray przeciw wypadaniu włosów HairX Advanced Care Fall Defence – nieklejący, nietłusty spray znacznie zwiększa objętość włosów, nadając im pełniejszy i zdrowszy wygląd.

 1. Spryskaj wilgotne włosy
 2. Ułóż fryzurę jak zwykle
 3. Wysusz suszarką, by uzyskać najlepsze efekty

Tonik do skóry głowy przeciw wypadaniu włosów HairX Advanced Care Fall Defence – odpowiedni do stosowania zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, pomaga stymulować wzrost włosów u nasady i przedłuża cykl ich życia, zapewniając efekt przeciwdziałający wypadaniu włosów w zaledwie 8 tygodni.

Badania kliniczne przeprowadzone w celu oceny działania przeciwdziałającego wypadaniu włosów szamponu i toniku do skóry głowy stosowanych razem.

 1. Wmasuj w czystą skórę głowy, stosuj dwa razy dziennie – na suche lub wilgotne włosy.
 2. Nie spłukuj.

Wzmocnij włosy, zapewnij sobie pewność siebie!

 • Technologia TriActivate, która redukuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost oraz zwiększa ich gęstość.
 • Kompleks fitoskładników pozyskanych z oleju z nasion soi i krokosza, mieszanka białek i lipidów podobnych do tych występujących naturalnie we włosach. Naśladują naturę, by chronić, odżywiać i regenerować włosy od środka, zapewniając im zdrowy wygląd.

 • Radek

  Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

  0 komentarzy

  Dodaj komentarz

  Avatar placeholder

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *