Giordani Gold Incontro - nowa seria OriflameIncontro to słowo wywodzące się z języka włoskiego, oznacza niespodziewane spotkanie, nieoczekiwaną namiętność i zadowolenie ze wspólnie spędzonego czasu we dwoje. Często takie spotkania rodzą miłość, która trwa do końca życia. Giordani Gold Incontro to nowa kolekcja kosmetyków Oriflame zainspirowana takimi właśnie spotkaniami.

Giordani Gold Incontro – wszystko czego potrzebujesz w podróży

Wyobraźmy sobie kobietę pachnącą różną i charyzmatyczną paczulą, obok mężczyzna otoczony aromatem kawioru, sosny i intrygującej benzoiny. Eleganckie torby, klasyczne pociągi… Sceny iście z największych romansów klasyki filmowej. Seria Giordani Gold Incontro przywodzi na myśl takie sceny,  zawiera wszystko czego kobieta potrzebuje w czasie podróży.

Pogrubiający tusz do rzęs Incontro

Dzięki niemu Twoje rzęsy staną się intensywnie czarne, wyraźnie podkreślone, będziesz uwodzić spojrzeniem.

Aksamitny róż do policzków Incontro

Zapewni Ci rozświetloną oraz promienną cerę.

Kremowa pomadka Incontro

Twoje usta będą kusić jak nigdy dotąd.

Opakowania Giordani Gold Incontro to klasyka nawiązująca do czasów złotych podróży kiedy to w walizkach podróżnych przewożone były przepiękne, zdobione tkaniny.

Nie zwlekaj dłużej, nie wahaj się, już teraz wsiądź do eleganckiego, klasycznego pociągu Giordani Gold Incontro. Rozpocznij podróż do serca swego wybranka, poczuj rozkosz i namiętność. Niech te chwile na zawsze pozostaną w waszych sercach i wspomnieniach.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *