Oriflame Sklep - Beauty Store

Sklep internetowy Oriflame Beauty Store to nowy pomysł firmy na dystrybucję naszych świetnych produktów. Dostęp online jest możliwy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Świat pędzi nieubłaganie do przodu, nasze potrzeby ciągle ulegają zmianie. To co kiedyś było dla nas bardzo wygodne w tym momencie może już nam nie wystarczać.  Oriflame sklep powstał aby jeszcze bardziej usprawnić proces robienia zakupów w naszej firmie.

Część z nas żyje w ciągłym biegu… Coraz więcej obowiązków sprawia, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. Najlepiej byłoby gdybyśmy wszystko mieli na wyciągnięcie ręki. Czasy takie, że online spędzamy znaczną część dnia czy to korzystając z laptopa czy telefonu komórkowego. Aby nadążyć za intensywnym życiem znajomych musimy się w pewien sposób do nich dostosować.

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Już teraz możesz robić zakupy w nowym sklepie Oriflame Beauty Store zupełnie bez ruszania się z domu. Kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę, kiedy tylko skończy się Twój ulubiony produkt lub kiedy tylko będziesz chciała wypróbować coś nowego z asortymentu naszej firmy możesz po prostu złożyć zamówienie przez internet. Produkt zostanie dostarczony pod Twój adres domowy kurierem w ciągu zaledwie 2 dni roboczych.

Setki wspaniałych kosmetyków oraz produktów Wellness dostępnych po prostu natychmiast, od ręki.

Od teraz nie musisz rejestrować się nawet jako konsultantka aby mieć możliwość zamawiania z naszego internetowego sklepu. Wystarczy, że zaznaczysz opcję złożenia zamówienia wyłącznie jako klient bez rejestracji. Oczywiście zachęcamy Cię do założenia sobie konta chociażby dlatego, że wtedy masz na wszystko zniżkę w wysokości 25%. Bierzesz udział w Programie Powitalnym Oriflame oraz innych programach przygotowanych specjalnie dla zarejestrowanych członków klubu Oriflame.

Przejrzyj aktualny katalog online i zapoznaj się z naszą niezwykle atrakcyjną ofertą produktową. W każdym katalogu znajdziesz niesamowicie atrakcyjne oferty. Zaufaj firmie i złóż swoje pierwsze zamówienie w Beauty Store. Teraz jest to naprawdę szybkie i wygodne. Zanim się obejrzysz kurier będzie u Ciebie z zamówieniem.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *