Oriflame zarobki

Oriflame oferuje kilka sposobów na zarobienie prawdziwych pieniędzy. Jak duża będzie to kwota zależy tylko od Ciebie. Przygotowałem tę podstronę w celu wyjaśnienia możliwości zarabiania w firmie Oriflame.

Najpierw parę słów o oszczędzaniu

W Oriflame możesz kupować kosmetyki dla siebie bez 25% marży, niektórzy zapisują się właśnie po to. Nasze produkty są pochodzenia naturalnego o doskonałej jakości, nie można ich kupić w sklepie. Możemy je kupić u konsultanta po cenie katalogowej lub taniej – po cenie hurtowej jeżeli sami zostaniemy konsultantami. Bycie konsultantem poza symbolicznym wpisowym nic nie kosztuje, nie musisz kupować kosmetyków w każdym katalogu, kupujesz wtedy kiedy Ci są potrzebne lub zainteresuje Cię jakiś nowy produkt. W każdej chwili możesz się wypisać bez żadnych konsekwencji. Jeśli interesują Cię kosmetyki Oriflame naprawdę nie warto przepłacać, najlepiej od razu się zapisać.

Tradycyjny sposób zarabiania

Mówi się, że jeśli chcesz zarobić kup taniej a sprzedaj drożej :). Właśnie na takiej zasadzie działa konsultant Oriflame. Konsultant pokazuje klientowi katalog, w którym są ceny z marżą (ceny katalogowe), klient zamawia produkty, konsultant realizuje zamówienie, ale płaci nie cenę katalogową tylko hurtową. W ten sposób konsultant zarabia 20% na każdym produkcie sprzedanym swojemu klientowi. Łatwo policzyć, że na każdych 100 zł, które otrzyma od klienta za produkty zarabia 20 zł, na każdym 1000 zł zarabia 200 zł, itd. Wystarczy kilka osób zainteresowanych produktami Oriflame a w łatwy sposób możemy dorobić.

W jaki sposób zarabiasz tworząc grupę?

Jeśli interesują Cię naprawdę duże pieniądze oraz odniesienie sukcesu w firmie Oriflame czytaj uważnie.

W firmie Oriflame możesz zwielokrotnić swoje zyski zapraszając innych aby podobnie tak jak Ty zostali konsultantkami/konsultantami. Nowe osoby, które zdobędziesz są przypisywane do Ciebie, w firmie Oriflame mówi się, że Ty jesteś ich opiekunem. Wszystkie te osoby pracują razem z Tobą, kupują, sprzedają kosmetyki oraz pozyskują nowe osoby. Razem wypracowujecie większy obrót (czyli więcej produktów sprzedajecie), za zwiększony obrót firma wypłaca specjalne bonusy. Największy bonus trafia do Ciebie ponieważ Ty tę grupę utworzyłeś.

Wielkość bonusu uzależniona jest od ilości punktów członkowskich PC wypracowanych przez Ciebie oraz przez całą Twoją grupę. Punkty członkowskie zdobywasz sprzedając produkty, każdy produkt ma przypisaną określoną ilość punktów członkowskich. Bonus wylicza się na podstawie poniższej tabelki:

Na obrazku tabela bonusów Oriflame

Tabela bonusów wynikowych w Oriflame

Jeśli Ty razem ze swoją grupą zdobędziecie w katalogu 400 punktów członkowskich otrzymujecie 4 % rabatu od obrotu handlowego. Z prostego wzoru można obliczyć wartość bonusu:

400 (punktów) * 4 % (rabat) = 16 * 3,2 zł (wartość jednego punktu członkowskiego) = 51,2 zł (wartość bonusu)

Jeśli w katalogu zdobędziecie 800 punktów członkowskich to otrzymacie:

800 (punktów) * 8 % (rabat) = 64 * 3,2 zł = 204,8 zł (wartość bonusu)

Jeśli w katalogu zdobędziecie 1600 punktów członkowskich to otrzymacie:

1600 (punktów) * 12 % (rabat) = 192 * 3,2 zł = 614,4 zł (wartość bonusu)

Jeśli w katalogu zdobędziecie 3000 punktów PC to otrzymacie:

3000 (punktów) * 16 % (rabat) = 480 * 3,2 zł = 1536 zł (wartość bonusu)

Jeśli w katalogu zdobędziecie 5000 punktów PC to otrzymacie:

5000 (punktów) * 20 % (rabat) = 1000 * 3,2 zł = 3200 zł (wartość bonusu)

Jeśli w katalogu zdobędziecie 7500 punktów członkowskich to otrzymacie:

7500 (punktów) * 24 % (rabat) = 1800 * 3,2 zł = 5760 zł (wartość bonusu)

Nie ma górnej granicy zdobytych punktów członkowskich (PC), tylko od zaangażowania Twojego i Twojej grupy zależy ich ilość. Oczywiście wypracowana wartość bonusu jest do podziału na całą Twoją grupę, każdy otrzymuje wartość proporcjonalną do pracy jaką wykonał, osoby najwyżej w strukturze (które coś robią :)) otrzymują zawsze najwięcej. Jeśli czegoś nie rozumiesz w mojej analizie zapytaj a chętnie wyjaśnię – kontakt.

Oriflame droga do sukcesu

Zobacz jak duże są możliwości awansu w firmie Oriflame. Awansujesz zwiększając obrót handlowy i zbierając punkty członkowskie.

Droga do sukcesu Oriflame
Droga do sukcesu w Oriflame