Dokonując rejestracji w Oriflame musisz podać dokładny adres zamieszkania. Co w przypadku gdy chcemy ten adres później zmienić bo np. przeprowadziliśmy się lub po prostu chcemy losowo zlecić dostawę gdzie indziej? System Oriflame niestety nie daje możliwości zmiany adresu dostawy podczas finalizacji zamówienia, przynajmniej w momencie pisania tego artykułu… Należy zrobić to wcześniej, w innym miejscu.

Instrukcja dodawania nowego adresu dostawy w Oriflame

Gdy jesteśmy już zalogowani do strefy klubowej przechodzimy do zakładki „USTAWIENIA PROFILU”, a następnie „ADRES”. W polu „Wybierz adres” rozwijamy listę, a następnie wybieramy pozycję „Dodaj nowy adres”. Po wpisaniu nowego adresu klikamy na przycisk „ZACHOWAJ ZMIANY”. W ten sposób możemy dodać na swoim profilu nawet kilku adresów.

Zmiana adresu dostawy w Oriflame
Dodawanie nowego adresu dostawy

W momencie realizacji zamówienia będziemy mogli wybrać jeden z wpisanych wcześniej adresów dostawy z listy rozwijanej.

Czy zmiana istniejącego adresu bez dodawania nowego w ogóle w Oriflame jest możliwa?

Niestety, ale samodzielnie nie mamy możliwości zmiany wpisanego do systemu adresu zamieszkania. Jeżeli zależy nam na tym aby go zaktualizować bez wykorzystywania opcji dodania nowego adresu to musimy osobiście przedzwonić lub napisać do działu obsługi w Warszawie. Tylko pracownicy działu obsługi mają możliwość korty istniejącego już adresu w systemie na wniosek zainteresowanego.

Często osoby zakładające konto w Oriflame wpisują adres niekompletny lub nieprawdziwy. Wynika to z pośpiechu lub po prostu ze strachu przed podaniem prawdziwych, dokładnych danych osobowych. Dokładny adres korespondencyjny jest niezbędny do bezproblemowego dostarczenia zamówienia przez kuriera. Gdy potwierdzimy zamówienie nie sprawdzając adresu paczka z Oriflame prawdopodobnie dotrze do nas z dużym opóźnieniem lub wróci do magazynu.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *