Woda toaletowa Magnetista - perfumy Oriflame

Neurobiolodzy udowodnili, że Magnetista to pierwszy w historii zapach o działaniu wzmacniającym siłę przyciągania uwagi mężczyzn. Nowa woda toaletowa Oriflame stworzona została przez dwie znakomite mistrzynie perfumiarstwa.

Badania kliniczne niezaprzeczalnie potwierdzają, że zapach skutecznie przyciąga uwagę statystycznie dwóch na trzech mężczyzn.

Autorkami zapachu są Emilie Coppermann oraz Alienor Massenet. Przeprowadzone na grupie mężczyzn badania potwierdzają, że woda toaletowa Magnetista wywołuje u nich uczucie podniecenia i sprawia, że postrzegają kobietę jako bardziej atrakcyjną. Składnikiem, który w największym stopniu jest odpowiedzialny za pobudzanie zmysłów jest akord kwiatu marakui.

Orientalno-kwiatowy eliksir uwodzenia

Poza wspomnianym już silnym akordem kwiatu marakui zapach Magnetista podkreślają rześkie nuty czarnej porzeczki, różowego pieprzu i kwiatu neroli. Następnie woń łagodnie przechodzi w miękkie nuty drzewa sandałowego aby na koniec zaskoczyć zniewalającą wanilią i kremową zmysłowością piżmy.

Zapach zamknięty został w stylowym fioletowym flakoniku. Perfumy przeznaczone są szczególnie dla Pań, które lubią mieć zwiększoną kontrolę nad facetami. Jeśli chcesz zostać zauważona i zostawić konkurencję w tyle koniecznie wypróbuj Magnetistę.

Spraw aby pierwsze wrażenie było naprawdę szokujące!


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *