Perfumy Oriflame eclat mon parfum

Perfumy Eclat Mon Parfum to zupełnie nowa propozycja firmy Oriflame z serii Eclat. Kreacja została stworzona w oparciu o najlepszą ekspercką wiedzę. Produkt w najbardziej wyrafinowany sposób wyraża paryski, niepowtarzalny styl. 

Jego kreatorką jest mistrzyni paryskiego perfumiarstwa Emilie Coppermann. Wielokrotnie otrzymywała najważniejsze światowe nagrody w tej dziedzinie. Tworzyła zapachy dla takich marek jak Givenchy czy Paco Rabanne. Jej dziełem jest również nasz zapach Tenderly Promise

Zapach Premium

Mon Parfum z serii Eclat to prawdziwe perfumy spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe. Zawierają odpowiedni dla perfum poziom koncentracji esencji zapachowych. Jakość i trwałość zapachu w najwyższej mierze zależy właśnie od tego czynnika.

Najważniejszym składnikiem nowych perfum Eclat jest wyjątkowy akord DeLaire Boudoir zbudowany wokół nut białego irysa. Powstał on 140 lat temu w domu DeLaire, w jednym z najsłynniejszych domów perfumeryjnych na świecie.

Emilie Coppermann wydobyła z akordu DeLaire najdoskonalsze nuty cennego i rzadkiego kwiatu białego irysa. Oriflame Eclat Mon Parfum stały się dzięki temu jednym z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych produktów.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *