the one wonder lash 5-w-1 xxl oriflame

Już jest! Nowa generacja kultowego Tuszu do rzęs The One Wonder Lash 5w1 XXL. Co nowego doświadczysz stosując ten nowatorki produkt?

Po pierwsze! Ultra nowoczesna szczoteczka!

Specjalnie opracowana dla firmy Oriflame szczoteczka z technologią Dual Core pozwala nadać rzęsą do 49% więcej objętości. Niemożliwe? Spróbuj, a przekonasz się sama! Nadaj swoim rzęsom niesamowitą objętość i uzyskaj efekt obok, którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Na czym dokładnie polega opatentowana technologia Dual Core?

Otóż szczoteczka tuszu do rzęs Wonder Lash XXL posiada miękkie zewnętrzne włosie oraz mocniejsze i sztywniejsze włosie wewnętrzne. Dzięki temu możliwe jest znacznie łatwiejsze nakładanie tuszu. Delikatne włosie idealnie rozprowadza tusz na końcach rzęs, a mocniejsze u ich nasady.

Po drugie! Innowacyjna formuła Wonder Pro Lash 5w1

Długość, objętość, rozdzielenie, podkręcenie i pielęgnacja to właśnie 5 podstawowych efektów, za które odpowiedzialna jest unikatowa formuła Pro Lash. Po za tym dzięki niej rzęsy są idealnie odżywione i nie tracą protein.

Sekretem Pro Lash jest naturalny i odżywczy olejek kokosowy, utrzymujący rzęsy w doskonałej kondycji i chroniący je od środka. 

Z czasem Twoje rzęsy będą rosły dłuższe, grubsze i mocniejsze!

Po trzecie! Rekomendacja Ani Orłowskiej

Myślę, że Pani Ani Orłowskiej – wizażystki numer 1 w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać.

Oto co mówi ona o nowym tuszu do rzęs The One Wonder Lash XXL:

„Z niecierpliwością czekałam na możliwość wypróbowania maskary w nowej odsłonie XXL. Już po jej pierwszym użyciu byłam zachwycona! Rzęsy po pomalowaniu stają się niesamowicie gęste i długie, a przy tym są dokładnie rozdzielone. Szczoteczka jest tak wyprofilowana, że można nią pokryć zarówno krótkie, jak i dłuższe rzęsy już za jednym pociągnięciem, a dodając kolejne warstwy uzyskuje się coraz bardziej spektakularny efekt. Jestem nią zachwycona i szczerze polecam!”

 

Tylko teraz nowy produkt dostępny jest w promocyjnej cenie 19,99 zł. Zapraszamy do naszego sklepu online: tusz do rzęs The One Wonder Lash 5-w-1 XXL.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *