Piękna Miss Szwecji, modelka, bardzo utalentowana projektantka mody Valerie Aflalo jest od niedawna nowym ekspertem do spraw mody w firmie Oriflame.

Valerie wprowadziła powiew najnowszych trendów ze światowych salonów mody, w firmie Oriflame współpracuje z zespołem projektującym Akcesoria. Wybrała to co najlepsze i wprowadziła to do kolekcji, którą podpisała własnym imieniem i nazwiskiem.

Według Valerie Aflalo szarość to nowa czerń!

Szary to kolor, który bardzo dobrze komponuje się z innymi barwami i sprawia, ze kobieta wygląda promiennie i radośnie. Nie należy bać się szarości, trzeba spróbować czegoś nowego, odłożyć na chwilę ciężkie, czarne rzeczy, które się nosiło całą zimę. Valerie proponuje przestronną, miękką torbę z imitacji zamszu właśnie w szarym kolorze.  V. Aflalo twierdzi, że do odważnych świat należy, nie należy bać się eksperymentować z nowymi kombinacjami kolorów, wszystko co delikatne i kobiece będzie wyglądać pięknie.

Wiosenne szycie oczami Valerie

Piękna modelka wykorzystuje w swoich projektach technikę szycia dzięki, której udaje jej się tworzyć miękkie, kobiece wykończenie oraz osiągnąć niebanalny wygląd całości. Technika, która widoczna jest na pokazach mody najlepszych projektantów teraz dostępna jest również w akcesoriach firmy Oriflame. Valerie Aflalo twierdzi, że należy kupować to w czym się dobrze czujemy we wszystkich kolorach tworząc w ten sposób różnorodność swoich stylizacji.

Zachęcam do obejrzenia:

Kategorie: Aktualności

Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *