Mężczyźni marzą o tym aby zostać liderem, idolem, którego każdy chce naśladować! W najnowszym katalogu Oriflame znajdziesz, inspirowany lotnictwem, najnowszy, niepowtarzalny zapach Tycoon.

Cechy wody toaletowej Tycoon

Tycoon – woda toaletowa, która została zaprojektowana dla prawdziwych mężczyzn, którzy chcą odnieść w życiu sukces, lubią zwracać na siebie uwagę i nigdy nie stoją w cieniu innych osób. Tycoon to uwodzicielski, nowoczesny zapach, który wyróżnia się świeżością, niesie w sobie niepowtarzalną energię. Każdy mężczyzna chciałby dostać taki prezent na walentynki.

Zapach Tycoon dodaje pewności siebie, zachęca do działania, stawiania sobie poprzeczki jeszcze wyżej. Gorąca jak letni wiatr kompozycja kusi świeżością, przyprawioną słoną nutą oceanu i subtelną wonią czarnego bursztynu.

 

Wygląd flakonika wody toaletowej Tycoon jest bardzo oryginalny. Prosta szklana buteleczka z „umięśnioną” nakrętką zaznacza wyjątkowość i niepowtarzalność zapachu.

Poj. 75 ml – 69,90zł


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *