Triple Core 3D to trzy kontrastujące ze sobą odcienie w jednej pomadce, dające niesamowity efekt i blask w stylu ombre. Aż do dziś zrobienie takiego makijażu było prawdziwą sztuką. Ombre to jeden z najtrudniejszych do wykonania sposobami tradycyjnymi „make upów”.

Jak działa pomadka Triple Core 3D?

Zasada działania pomadki jest tak naprawdę bardzo prosta, wystarczy spojrzeć na jej przekrój. Triple Core 3D zbudowana jest z trzech warstw. Warstwa zewnętrzna (najciemniejsza) uwydatnia kształt ust i podkreśla ich kontur. Warstwa środkowa (w odcieniu perłowym) odpowiada za blask oraz optyczne powiększenie ust. Ostatnia, warstwa wewnętrzna (najjaśniejsza) kontrastuje z pierwszą najciemniejszą warstwą sprawiając, że usta są pełniejsze i bardziej zmysłowe. Całość daje niesamowity efekt, przeznaczony do tej pory tak naprawdę głównie dla modelek.

Kolory w jakich dostępna jest pomadka Triple Core 3D

Kolor Berry Pink OriflameBerry Pink – podkreślony jagodowym kolorem delikatny róż

Kolor Red Coral OriflameRed Coral – ciepły koral połączony z delikatnym odcieniem czerwieni

Kolor Fuchsia Dandy OriflameFuchsia Candy – dwa kontrastujące ze sobą odcienie różowego

Kolor Nude Peach OriflameNude Peach – brązowy kontur wypełniony naturalnym beżem

Kolo Coral Pink OriflameCoral Pink – ciepły koral połączony z bladym różem

 

Chcesz mieć najmodniejszy w tym sezonie makijaż ust bez pomocy profesjonalnego makijażysty? Wypróbuj Oriflame Triple Core 3D, z tą pomadką bez problemu osiągniesz oszałamiający efekt i dosłownie zabłyśniesz wśród znajomych.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *