Perfumy sublime nature tuberose - zapach OriflamePerfumy Oriflame Sublime Nature Tuberose to hit katalogu numer 13. Jeśli Twoje klientki chcą poznać nowy, wyjątkowy i niepowtarzalny zapach zachęć ich do wypróbowania tych właśnie perfum. Niech poczują „Jedyną Wyjątkową Chwilę„, zasmakują kompozycji z najwyższej półki premium czerpiącą z darów natury.

Tuberoza to biały, uwodzicielski i czarujący, kwitnący nocą kwiat. Najpiękniej pachnie o świcie gdy z jego płatków opada lśniąca rosa. To właśnie ten hipnotyzujący moment odzwierciedlają świeże i słodkie nuty aromatu nowych perfum Oriflame.

Biały kwiat tuberozy

Dlaczego Tuberose Sublime Nature to perfumy tak wyjątkowe?

Po pierwsze, to nowy innowacyjny produkt powstały w zgodzie z naturą i przyjazny środowisku naturalnemu.

Po drugie, do wytworzenia tych wyjątkowych perfum wykorzystano tylko najwyższej jakości, kultowe surowce.

Po trzecie autorka zapachu Nathalie Lorson wykazała się niezwykłym kunsztem, doskonale odtworzyła niezwykłe momenty wychwycone w naturze.

Jak wytwarzany jest nowy zapach Oriflame Sublime Nature?

Produkt powstaje w technologii Sublime CO2, która jest bardzo przyjazna środowisku. Ekstrakcja dwutlenkiem węgla to początek nowej ery w procesie pozyskiwania zapachu. W tym procesie w ogóle nie jest niszczony naturalny aromat ukryty w kwiatach jak ma to miejsce w przypadku destylacji z użyciem nienaturalnych rozpuszczalników chemicznych.

Po wymieszaniu dwutlenku węglą z kwiatami powstaje tzw. „miękki ekstrakt” – zapach bardzo zbliżony do naturalnego aromatu kwiatów. Jednak to jeszcze nie koniec… Aby jeszcze bardziej uwydatnić zapach w technologii Sublime CO2 dodaje się do „miękkiego ekstraktu” kolejny „tajemniczy” składnik oczyszczający aby jeszcze bardziej zbliżyć zapach nowych perfum do naturalnego zapachu tuberozy.

Efekt końcowy jest wręcz oszałamiający! Najlepiej będzie jak wypróbujesz perfumy Sublime Nature Tuberose sama wraz ze swoimi klientkami.

Jeśli nie masz jeszcze założonego konta w Oriflame, zapraszam do rejestracji, kupujesz wówczas wszystkie produkty 20% taniej.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *