Zapachy So Fever OriflameNowa kusząca, ponętna i zmysłowa woda perfumowana Oriflame So Fever Her i woda toaletowa So Fever Him to seria wyjątkowa. Wyobraź sobie zapach, który porywa namiętnością, uwalnia najskrytsze fantazje, jest magnetyczny i kuszący. Taki właśnie jest So Fever – zapach, który ucieleśnia tango, najbardziej uwodzicielski i zmysłowy taniec na świecie.

Nazwa nowej serii perfum Oriflame nie jest przypadkowa, „So Fever” w dosłownym tłumaczeniu oznacza „rozpalony”. Symbolizuje wyjątkowy zapach, który rozgrzewa zmysły, uwalnia nieskrępowane impulsy, pozwala przejąć kontrolę, dominować w grze.

So Fever Her – woda perfumowana dla niej

Woda perfumowana So Fever Her - dla niejProwokacyjny zapach orientalny z nutą wanilii dla kobiety lubiącej wzbudzać pożądanie. Głównym składnikiem zapachu jest kombinacja soczystej mirabelki, wyjątkowego kwiatu datury z delikatnym dodatkiem i zarazem ognistym zapachem kwiatu imbiru. Połączenie wszystkich składników razem sprawia, że zmysły osób w pobliżu są rozpalone do czerwoności.

Vincent Schaller projektant zapachu So Fever dla niej poszukiwał inspiracji w krajach Ameryki Południowej. Jego liczne podróże, pragnienia odkrycia czegoś nowego, żywiołowość i pasja, której doświadczył miały duży wpływ na ostateczną kreację nowej wody perfumowanej Oriflame.

So Fever Him – woda toaletowa dla niego

Woda toaletowa So Fever Him - dla niegoZaprojektowana specjalnie dla facetów lubiących ognisty, orientalno-drzewny zapach,  któremu kobiety nie potrafią się oprzeć. Głównymi składnikami wody toaletowej jest mieszanka zapachów kwiatu pomarańczy, cytrynowej pelargonii wzmocnionych wonią kadzidła. Połączenie składników to kombinacja namiętnych, intrygujących i zmysłowych nut zapachowych.

Twórcą kompozycji zapachowej So Fever Him jest Christiane Plos, człowiek posiadający niewiarygodnie silny zmysł przewidywania, dzięki, któremu potrafi instynktownie tworzyć kompozycje pełne elegancji, wyrafinowania i dobrego smaku.

Właściwości afrodyzjaku dzięki zastosowaniu Imbiru

Woda perfumowana So Fever Her i toaletowa So Fever Him posiadają właściwości afrodyzjaku. Kwiat Imbiru oraz Drewno Imbirowe są kluczowymi składnikami nowych zapachów. Imbir znany jest z tego, że wytwarza pikantny i gorący zapach posiadający potężną uwodzicielską moc.

Nowe zapachy Oriflame So Fever to idealne prezenty na Walentynki, zamów już teraz i poczuj prawdziwy dreszcz silnego pożądania, cena dla konsultantka -20%.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *