Oriflame Sir Avebury - idealny prezent dla mężczyznyNieuchronnie zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, w którym składamy sobie życzenia, spotykamy z bliskimi, ale też dajemy prezenty. W ofercie Oriflame ostatnio ukazała się nowa woda toaletowa Sir Avebury. Jeśli szukasz prezentu dla pewnego swoich atutów mężczyzny nowa propozycja szwedzkiej firmy będzie idealna.

Wyjątkowa woda toaletowa dla faceta – Oriflame Sir Avebury

Zachowanie dżentelmena nigdy nie wychodzi z mody. Mężczyzna, który zachowuje się z nienaganną uprzejmością, finezją traktuje kobietę w sposób wyjątkowy, otwiera drzwi, podaje płaszcz, odsuwa krzesło to facet, którego urokowi nie oprze się żadna kobieta. Maniery godne szlachcica były inspiracją do zaprojektowania niezwykłej wody toaletowej Sir Avebury. Jest ona nowoczesną a zarazem wyrafinowaną kompozycją, to idealny, oryginalny zapach dla współczesnego dżentelmena.

Twórcą zapachu jest Frank Voelkl, jak sam mówi chciał „stworzyć zapach dla eleganckiego dżentelmena, który utożsamia nowoczesny luksus„. Udało mu się to poprzez połączenie trzech głównych składników – mate, drzewa cedrowego oraz czarnej herbaty z ostrymi drzewnymi nutami zapachowymi. Żywiołowej, zielonej esencji dodają zapachowi nuty głowy, następnie mieszają się z esencją laurową i czarną herbatą, aby ostatecznie dotrzeć do nut drewna cedrowego i kaszmirowego.

Nowa woda toaletowa Sir Avebury jest produktem luksusowym, jej zapach jest wyrafinowany, niepowtarzalny, po prostu musi się podobać. Na uwagę zasługuje także oryginalny flakonik, jeszcze bardziej podkreślający zalety produktu. Uważam, że to idealny prezent dla każdego mężczyzny ceniącego sobie odrobinę luksusu.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *