Paznokcie w kropki - stylizacjaPaznokcie w kropki to bardzo uroczy, stylowy, wiosenno-letni manicure. Wykonać go można łatwo i szybko. Zapoznaj się z poniższym poradnikiem, również w formie wideo, a stylizacja paznokci w kropki, którą nauczysz się robić zadziwi wszystkich.

Manicure w kropki krok po kroku

1. Nakładamy podkład

Nakladanie podkładu na paznokcieNałożenie przezroczystej warstwy podkładu stworzy bazę, która przyczyni się do tego, że lakier kolorowy będzie znacznie lepiej przylegał.

2. Rozprowadzamy kolor bazowy

Nakładanie koloru bazowego na paznokcieNastępnym krokiem jest nałożenie kolorowego lakieru bazowego, tak naprawdę najbardziej efektowny jest kolor biały gdyż daje bardzo dobry efekt kontrastu. Czekamy chwilę aż lakier wyschnie.

3. Wybór lakierów kolorowych do wykonania kropek

Wylewanie lakieru do paznokci na folieNajwygodniej będzie przygotować sobie kawałek folii aluminiowej, a następnie wylać na nią niewielką ilość wybranych kolorów lakierów do paznokci np. z serii The One.

4. Użycie wykałaczki do zrobienia kropek

Robienie kropek na paznokciach za pomocą wykałaczkiZatapiamy koniec wykałaczki w wylanym na folii aluminiowej lakierze a następnie delikatnie robimy kropki na paznokciach. Najlepiej najpierw jeden kolor a następnie drugi. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać jeszcze więcej różnych kolorów do zrobienia kropek :). Czekamy chwilę aż lakiery wyschną.

5. Nałożenie lakieru transparentnego na wierz

Nakładanie lakieru przezroczystegoAby nasza stylizacja paznokci wyglądała jeszcze lepiej i była trwalsza nakładamy wierzchni lakier transparentny.

To już koniec, kilka prostych kroków i paznokcie w kolorowe kropki gotowe. Zachęcam do eksperymentowania z różnymi kolorami i wzorami tworzonymi na paznokciach.

Zabawne kropki na paznokciach – wideo tutorial


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *