Naturalne kosmetyki do pielęgnacji cery Oriflame EcobeautyEcobeauty firmy Oriflame to nowa seria certyfikowanych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji cery. Kosmetyki z nowej linii zawierają specjalnie przebadane, organiczne, naturalne składniki. Są bardzo zdrowe dla każdego typu cery i posiadają również składniki o działaniu antyoksydacyjnym. Rezultat stosowania Ecobeauty to zdrowa, dobrze odżywiona i promienna cera.

Za co pokochasz naturalne kosmetyki Ecobeauty?

1. Oparte na roślinach organicznych

Składniki pozyskiwane do produkcji nowej serii Oriflame pozyskiwane są z silnych, uprawianych na urodzajnych glebach roślin, które wszystkie składniki odżywcze pobierały z ziemi.

2. Wykorzystano metodę liofilizacji

Aby zachować wszystkie, kluczowe właściwości delikatnych składników naukowcy po starannej selekcji wykorzystują metodę liofilizacji. Nie wykorzystują dodatkowych, niepotrzebnych i sztucznych składników.

3. Produkty są certyfikowane

Certyfikat ecocertSeria EcoBeauty otrzymała prestiżowy certyfikat Ecocert co potwierdza, że produkty spełniają wysokie standardy i przeszły rygorystyczne procedury potwierdzające ich bezpieczeństwo i brak szkodliwości dla każdego rodzaju skóry.

4. Bardzo wysoka naturalność

Składniki wykorzystane do produkcji Ecobeauty są w 95% pozyskiwane z roślin i certyfikowanych ekstraktów organicznych o unikalnych właściwościach pielęgnacyjnych. Mają niepowtarzalną moc upiększania, odżywiania i utrzymywania cery w zdrowiu.

5. Pozbawione Parabenów

Naturalnie kosmetyki pielęgnacyjne Ecobeauty są bezpieczne i pozbawione parabenów. Wszystko po to aby zapewnić klientom luksusowe, ekologiczne i nienaruszające równowagę produkty do pielęgnacji cery.

 Produkty z serii Ecobeauty

  • Olejek do twarzy Ecobeautykod: 32201
  • Krem pod oczykod: 32200
  • Krem do twarzykod: 32199
  • Serum do twarzykod: 32203
  • Tonikkod: 32198
  • Mleczko oczyszczające Ecobeautykod: 32197

Zachęcam do wypróbowania nowej serii Oriflame Ecobeauty, w katalogu 13 i 14 atrakcyjne rabaty, a także loteria ekologiczna z nagrodami gwarantowanymi i nie tylko.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *