Mam wielką przyjemność zakomunikować iż tusz do rzęs Oriflame Beauty Wonder Lash Mascara otrzymał tytuł Kosmetyku Wszech Czasów w kategorii „Makijaż oczy: tusze do rzęs” przyznany przez serwis Wizaz.pl. Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o recenzje i opinie użytkowniczek portalu.

Tusz Wonder Lash Mascara miał aż 833 niezależnych recenzji otrzymując średnią ocenę 4,03 w 5 stopniowej skali. Wszystkie nagrodzone produkty musiały otrzymać minimum 100 niezależnych recenzji oraz średnią ocen powyżej 4. 

Czym jest „”Kosmetyk Wszech Czasów”?

Kosmetyk Wszech Czasów to najobszerniejszy katalog kosmetyków dodawanych, ocenianych i recenzowanych przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. W tym momencie katalog zawiera rozbudowane recenzje blisko 670 000 produktów kosmetycznych dodane przez ponad 57 tysięcy użytkowniczek.

Krótka charakterystyka tuszu Oriflame Wonder Lash

Dzięki kosmetykowi uzyskasz rzęsy, o jakich zawsze marzyłaś! Będą jedwabiście gładkie, maksymalnie długie, gęste oraz podniesione! Wszystko za sprawą szczoteczki 3D, która idealnie rozdziela rzęsy, każdą dokładnie otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go idealnie gładko, bez grudek. Intensywność koloru jest zagwarantowana przez super trwałe pigmenty, a o ich odpowiednie odżywienie dba mleczko z liści palmy. Kosmetyk ten kupisz w promocji już za 18,90 zł!


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *