Chcesz budować grubość swoich rzęs w zależności od okazji? Oriflame Beauty Volume Build to coś dla Ciebie! Formuła VoluFlex oraz mega szczoteczka gwarantują nieskończoną możliwość budowania rzęs.

Zalety tuszu do rzęs Volume Build

Formuła VoluFlex

Formuła VoluFlex jest bardzo skuteczna, daje możliwość zwiększania objętości rzęs w niemalże nieskończoność. Nawet po wyschnięciu tusz zachowuje odpowiednią elastyczność, przez co nakładanie kolejnej warstwy nie sprawia żadnego problemu. Dzięki Oriflame Beauty Volume Build stworzysz swój własny niepowtarzalny styl, to ile warstw nałożysz zależy tylko od Ciebie.

Mega objętość i rzęsy na każdą okazję

Niezależnie od sytuacji oraz pory dnia, tusz do rzęs Volume Build pozwoli Ci zbudować odpowiadającą Tobie objętość rzęs. Czy wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi, czy idziesz na ważne spotkanie w pracy możesz w dowolny sposób dostosowywać wygląd swoich rzęs. A może wybierasz się na randkę i chcesz wyglądać „powalająco”? Zachwyć swojego wybranka nakładając trzy czy nawet pięć warstw tuszu tworząc oryginalny efekt sztucznych rzęs.

Główną twarzą nowego tuszu do rzęs Beauty Volume Build jest aktorka Malin Akerman. Znana jest ona z takich filmów jak „Rock of Ages„, „Narzeczony mimo woli„, „Dziewczyna moich koszmarów” oraz „Strażnicy

Uwaga!

Testy konsumenckie z udziałem 91 kobiet potwierdziły że w 84% tusz do rzęs Volume Build zachowuje elastyczność od pierwszej do ostatniej warstwy.

 


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *