Firma Oriflame jako pierwsza wprowadza wyjątkową pomadkę Colour Drop, która nigdy nie traci idealnego kształtu łzy. Specjalnie zaprojektowane opakowanie sprawia, że Twoje usta będą idealnie pomalowane od pierwszego do ostatniego użycia produktu. Jej główny element stanowi specjalny mechanizm dzięki, któremu szminka niesamowicie precyzyjnie wysuwa się ze swojego opakowania, a następnie z niewiarygodną dokładnością i precyzją rozprowadza się na ustach.

Oto co o nowej pomadce Oriflame mówi Jonas Wramell – makijażysta Oriflame:

„Kobiety często narzekają na to, że ich szminka traci swój kształt albo szybko się zużywa. W przypadku pomadki Oriflame Colour Drop nie ma takiej możliwości, aplikacja produktu jest łatwa i precyzyjna za każdym razem. Szminka do samego końca nie traci swojego idealnego kształtu, a usta są zawsze idealnie pomalowane”

Główne zalety Colour Drop

Gama kolorystyczna szminki jest bardzo bogata, możesz wybierać kolory w zależności od nastroju, jest ich aż osiem:

  • Beige Dew,
  • Rose Elixir,
  • Peach Sensation,
  • Melting Pink,
  • Drop of Fuchsia,
  • Liquid Red,
  • Glossy Berry,
  • Brown Fusion

Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Zmysłowe i soczyste kolory sprawią, że poczujesz się piękna i wyjątkowa zarazem. Niesamowity blask pozostanie na Twoich ustach nawet do końca dnia bez potrzeby ponownego zaaplikowania produktu.

Unikalny kompleks Dew Drop idealnie nawilża usta

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kompleksu Dew Drop, a także olejku z kwiatu pomarańczy nowa pomadka Oriflame idealnie nawilża usta, a także daje poczucie długotrwałego komfortu. Potwierdza to 91% kobiet wśród, których przeprowadzono ankietę.

Uwaga!

Pomadka Oriflame Colour Drop będzie dostępna w sprzedaży od 23 września 2013 roku w promocyjnej cenie, tylko 15, 90 zł. Nie przegap okazji, od 4 listopada cena wzrasta do 25 zł.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *