Odkryj zmysłowość Amber Elixir Night by Oriflame!

Nowy zapach Oriflame dla kobiet, zapach namiętności, zapach pobudzający zmysły. Woda perfumowana Amber Elixir Night sprawi, że nie będzie nic ważniejszego od momentu pełnego pasji, możliwości spędzenia wieczoru wraz z unoszącym się w powietrzu zapachem nowej wody perfumowanej Oriflame.

Amber Elixir Night inspirowana jest mistycyzmem bursztynu podobnie jak jej pierwotna wersja czyli Amber Elixir. Wyrafinowany irys, egzotyczne kadzidło a także kremowa wanilia bourbon kreują niepowtarzalnie kuszącą, oryginalną kompozycję.

Nowa złoto-czarna butelka Amber Elixir Night

Pierwowzorem nowej buteleczki była klasyczna butelka Amber Elixir kojarząca się z zachodem słońca i pięknie opaloną skórą. Nowa butelka jest niezwykle oryginalna, przyciąga wzrok, emanuje zmysłowością, sprawia efekt pożądania.

Nowa woda toaletowa Oriflame to doskonały prezent na zbliżający się dzień kobiet. Spraw sobie lub osobie Ci najbliższej niesamowitą niespodziankę. Efekt będzie na pewno imponujący :).

Na zdjęciu Amber Elixir Night - woda toaletowa oriflame


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *