Nowa, rewolucyjna baza do paznokci The One gwarantuje szybkie i bezproblemowe usunięcie starego lakieru. Która kobieta nie marzy aby w nieinwazyjny i zdrowy dla paznokci sposób zmienić ich kolor na inny?

Teraz dzięki nowej bazie pod lakier do paznokci The One zmienisz swój manicure równie łatwo jak zmieniasz ubrania. Koniec z uciążliwymi zmywaczami i niszczeniem paznokci.

Jak działa baza ułatwiająca usuwanie lakieru?

Baza Oriflame The One ułatwiająca usuwanie lakieru po jej aplikacji na paznokcie tworzy ochronną, idealnie gładką warstwę pod lakier. Idealnie nadaje się pod każdy rodzaj lakieru.

Nawet bardzo intensywne odcienie czy emalie z brokatem bardzo łatwą będzie można po prostu odkleić. Najfajniejsze jest to, że po starym lakierze nie pozostanie najmniejszy ślad, brak jakichkolwiek przebarwień.

Manicure jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

Baza pod lakier do paznokci “Maluj. Zdejmuj. Maluj” w 3 krokach!

Krok 1

Na czyste paznokcie nakładamy bezbarwną bazę The One. Najlepiej zrobić to w 3 precyzyjnych ruchach na każdy paznokieć. Teraz czekamy chwilę aż utworzy się cienki, przezroczysty film pod lakier.

Nakładanie bazy pod lakier do paznokci

Krok 2

Po dokładnym wyschnięciu bazy pomaluj paznokcie kolorem, na jaki w danym momencie masz ochotę. Dla lepszego efektu zalecamy nałożenie przynajmniej 2 warstw. Oczywiście kolejne warstwy nakładamy dopiero wtedy gdy wyschnie ta poprzednia.

Krok 3

Jeśli kolor paznokci Ci się znudził lub musisz go zmienić ze względu na zmianę garderoby po prostu podważ lakier z jednej strony paznokcia i zedrzyj płat ciągnąc od jednego boku do drugiego.

Lakier usuwa się łatwiej jeśli na chwilę zanurzymy paznokcie w ciepłej wodzie.

Po chwili możesz na nowo malować paznokcie na inny kolor :).


Baza The One nr 33727 ułatwiająca usuwanie lakieru
Kategorie: Aktualności

Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *