Eyeliner Giordani Gold Oriflame do makujażu oczuW tym krótkim wpisie pokażę Ci jak zrobić intensywny, mocny makijaż oczu za pomocą eyelinera. W Internecie jest bardzo dużo tutoriali krok po kroku odnośnie malowania oczu więc zapewne bardzo dobrze „władasz” kredką. Pomimo to myślę, że po przeczytaniu tego poradnika i obejrzeniu krótkiego wideo jeszcze bardziej zwiększysz swoje umiejętności.

Makijaż eyelinerem krok po kroku

1. Czarną kredką do oczu narysuj kreskę na wysokości górnej linii rzęs. Dzięki temu Twoje rzęsy będą sprawiały wrażenie pełniejszych.

2. Za pomocą czarnego eyelinera w płynie narysuj „kocie oko” czyli linię biegnącą od zewnętrznego kącika oka w górę powieki. Jeśli będzie Ci wygodniej możesz to zrobić również w odwrotnym kierunku.

3.  Starannie obrysuj powiekę w miejscu jej załamania oraz linii brzegowej.

4. Nakreśloną w trzecim kroku przestrzeń wypełnij czarnym kolorem za pomocą eyelinera w płynie. Postaraj się uzyskać głęboki, równomierny i nasycony czernią kolor.

5. Aby nadać spojrzeniu intensywności nałóż swój ulubiony tusz do rzęs.

6. Jeśli makijaż się rozmazał użyj korektora i zamaluj nim niechciane smugi. Postaraj się aby kreska na powiece miała idealnie ostry kształt.

Malowanie oczu eyelinerem – krótkie wideo

Kosmetyki wykorzystane na wideo:

  • automatyczna kreska do oczu The One Onyx Black (kod: 31557)
  • tusz do kresek Giordani Gold Colligraphy Black (kod:30772)
  • tusz do rzęs 5-w-1 The One Wonderlash Black (kod: 30719)

 


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *